Rury rowkowane

Coraz więcej osób w trakcie tworzenia instalacji wodociągowych lub kanalizacyjnych skłania się ku systemom rowkowanym. Ich główny element stanowią rury posiadające charakterystyczne rowki na końcach. Za ich pomocą łączy się poszczególne elementy w jedną szczelną całość za sprawą idealnego dopasowania fragmentów do siebie. Choć metoda ta dopiero ...

Coraz więcej osób w trakcie tworzenia instalacji wodociągowych lub kanalizacyjnych skłania się ku systemom rowkowanym. Ich główny element stanowią rury posiadające charakterystyczne rowki na końcach. Za ich pomocą łączy się poszczególne elementy w jedną szczelną całość za sprawą idealnego dopasowania fragmentów do siebie. Choć metoda ta dopiero zyskuje popularność w Polsce, niesie ze sobą wiele korzyści. Przede wszystkim pozwala na sprawny montaż rur oraz pozostawia możliwość rozłożenia takiej instalacji, na co nie pozwala konstrukcja spawana. Ponadto tego typu systemy mogą być zakładane wewnątrz i na zewnątrz budynków, a także umożliwiają zaoszczędzenie pieniędzy wydawanych na materiały ze względu na niski koszt różnego rodzaju złączek. Systemy rowkowane nie wymagają także specjalistycznej wiedzy czy narzędzi do samodzielnego wykonania instalacji. 

 

Rury stalowe rowkowane – SUNSYSTEM.com.pl

W ofercie przygotowanej w tej kategorii znajdują się różne rury stalowe rowkowane, które doskonale sprawdzą się w instalacjach przeciwpożarowych, hydrantowych, kanalizacyjnych, wodociągowych oraz innych podobnych. Oferowane produkty różnią się od siebie pod kilkoma względami: grubością ścianki, średnicą nominalną oraz sposobem wykończenia. Spośród dostępnych modeli można wybrać te pomalowane proszkowo bądź zabezpieczone warstwą cynku. Rury wykończone drugim sposobem otrzymują większą odporność na korodowanie, uszkodzenia mechaniczne spowodowane obciążeniem nałożonym na ścianki, a także działanie wysokich temperatur, co wiąże się z mniejszą rozszerzalnością cieplną.

W razie wystąpienia potrzeby użycia bardziej spersonalizowanych rur, zespół oferuje również usługi rowkowania, cięcia na wymiar oraz malowania proszkowego na specjalne zamówienie klienta.

 

Rury rowkowane – cennik

Oferowane w tej kategorii rury rowkowane różnią się ceną w zależności od kilku czynników. Wśród nich wymienia się średnicę nominalną, sposób wykończenia modelu (ocynkowanie lub malowanie proszkowe), grubością ścianki, a także wybraną przez klienta długością. Należy jednak nadmienić, że w przypadku, gdy zamówienie obejmuje większą liczbę rur, cena zależeć będzie również od aktualnych kosztów surowców wykorzystywanych do ich produkcji. Mimo tego pracownicy dokładają wszelkich starań, aby zaproponowana kwota nadal była atrakcyjna dla klientów sklepu SUNSYSTEM.com.pl. Aby poznać dokładny koszt zakupu, zachęcamy do wysłania zapytania ofertowego na adres e-mail: sprzedaz@rowkowane.pl.

 

Rury rowkowane – opinie

Aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z zakupów dokonanych w sklepie rowkowane.pl, w asortymencie znajdują się jedynie najwyższej jakości produkty oraz materiały, w tym rury stalowe rowkowane. Dzięki temu te artykuły spotykają się z samymi pozytywnymi opiniami na temat ich starannego wykonania, precyzyjnego rowkowania, właściwego zabezpieczenia za pomocą ocynku lub malowania proszkowego. Ponadto oferowane rury rowkowane chwalone są także za doskonałą wytrzymałość oraz cechy pozwalające spełniać im swoją funkcję w niezawodny sposób .

Więcej

Rury rowkowane 

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.