Szukaj

Kategorie

Blog

Banki energii

LG RESU10 (48V) Bateria

Cena: 20 776,42 zł

Opis produktu

LG RESU10 (48V) Bateria

Opakowanie akumulatora LG Chem RESU Low Voltage (48V) zawiera następujące materiały montażowe:

-Bateria - Kotwy śrubowe - Kanały kablowe - Śruby -

Wsporniki montażowe Umożliwiają one zamontowanie baterii na ścianie.

Technologia

Nowe akumulatory RESU firmy LG Chem są wyposażone w najnowszą technologię. Dzięki innowacyjnym ogniwom litowo-jonowym „JH3” istnieje pewność, że technologia ogniw zapewnia wysoką wydajność i kompaktową konstrukcję. To sprawia, że ​​bateria jest łatwa i szybka w instalacji, co oszczędza czas instalatora i koszty. Akumulator RESU nadaje się do prostej instalacji na ścianie lub podłodze, zarówno do zastosowań wewnętrznych, jak i zewnętrznych (IP55).

System magazynowania energii

Akumulator LG Chem RESU jest specjalnie zaprojektowany do instalacji paneli słonecznych. Magazynowanie baterii 9,5 kWh to system magazynowania energii (ESS), który przechowuje energię elektryczną i wykorzystuje ją na później. Dzięki temu systemowi LG chem zapewnia maksymalną efektywność energetyczną poprzez poprawę jakości energii odnawialnej. LG chem RESU oferuje najbardziej wydajny sposób wykorzystania optymalnego rozwiązania energetycznego o wysokiej jakości i długiej żywotności.

Efektywność

Nowa seria RESU oferuje wiodącą w branży moc ciągłą i 95% sprawność powrotu prądu stałego. %). Technologia L&S (Lamination & Stacking) firmy LG Chem zapewnia trwałość i gwarantuje zachowanie 80% pojemności po 10 latach

Bezpieczeństwo

Technologia ESS, z której korzysta firma LG chem, jest bardzo bezpieczna i wykorzystuje tę samą technologię, co reputacje bezpieczeństwa, które mają akumulatory samochodowe. Wszystkie produkty są w pełni certyfikowane zgodnie z odpowiednimi światowymi standardami.

 

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.