Search

Categories

Blog

Moduły fotowoltaiczne - Panele PV

Trina Vertex Mono 400 W - Half-Cells Black Frame

Cena: 714,64 zł

Trina Vertex Mono 400 W - Half-Cells Black Frame View larger
More info

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na korzystanie z instalacji fotowoltaicznej. Nic w tym dziwnego, w końcu energia słoneczna jest niewyczerpalna i dużo mniej obciążająca środowisko niż na przykład ta pozyskiwana ze spalania węgla.

Decydując się na montaż instalacji fotowoltaicznej, należy jednak pamiętać, aby wybierać najlepszej jakości panele, które wytrzymają przez długi czas i będą wydajne. W naszym sklepie można znaleźć panele Trina Solar Vertex 400 W spełniające oba te warunki.

Trina Solar 400 W — najlepsza jakość

Panele Trina Vertex zostały opracowane na podstawie nowoczesnej technologii z platformy Vertex. Moduły zaprojektowano w taki sposób, aby zapewniały równowagę pomiędzy mocą, rozmiarem oraz wagą. Co bardzo ważne, są również niezwykle wydajne, dzięki czemu użytkownik może cieszyć się energią elektryczną nawet w bardziej pochmurne dni.

Do produkcji paneli Trina Solar 400 W zostały użyte najlepszej jakości materiały, co gwarantuje ich długą żywotność i niezawodność nawet podczas trudnych warunków atmosferycznych. Ramka powstała ze świetnej jakości stali nierdzewnej.

Warto również wspomnieć o tym, że panele Trina Vertex zaprojektowane zostały z myślą o kompatybilności z optymalizatorami, falownikami oraz systemami montażu głównego nurtu. Dzięki swojej niesamowitej wydajności są również bardzo ekonomicznym rozwiązaniem. Mają stosunkowo lekką konstrukcję w stosunku do swojej powierzchni. Oznacza to więc, że nie będą stanowiły zbyt dużego obciążenia dla dachu.

Trina Solar 400 W — cena

Na rynku mało jest tak wydajnych paneli, jak Trina Solar Vertex 400 W. Opinie zamieszczane przez użytkowników tylko to potwierdzają. Wśród licznych zalet wymieniają przede wszystkim ich długą żywotność, perfekcyjne wykonanie, a także świetną moc w stosunku do wagi i rozmiaru.

Tym, co również zwraca uwagę, jest niezwykle korzystna i bardzo konkurencyjna cena paneli Trina Solar 400 W, która całkowicie idzie w parze z najwyższą jakością.

Parametry techniczne:
SKU: TSM-400-DE09.08-MC4
Marka: Trina Solar
Producent: Trina Solar
Kraj produkcji: Chiny
Gwarancja w latach: 15
Kod HS: 85414300
Moc: 400 Wp
Arkusz tylny: Biały
Typ panelu: Folia szklana
Liczba komórek: 120
Kolorowa ramka:Czarny
Szkło z powłoką antyrefleksyjną:Tak
Typ złącza:MC4
Długość (mm): 1754
Szerokość (mm): 1096
Wysokość (mm): 30
Waga (kg): 21

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.