Search

Categories

Blog

Moduły fotowoltaiczne - Panele PV

Panel fotowoltaiczny JA Solar JAM60S20-385/MR BF mono czarna rama

Cena: 625,20 zł

This product is no longer in stock

More info

Panel fotowoltaiczny JA Solar JAM60S20-385/MR BF mono czarna rama

Niepokojące zmiany klimatyczne zmusiły producentów instalacji grzewczych i elektrycznych do produkcji innowacyjnych oraz ekologicznych rozwiązań technicznych. Wykorzystanie odnawialnych źródeł doprowadziło do transformacji energetycznej, której celem jest produkcja energii przy praktycznie zerowej emisji szkodliwych gazów do atmosfery. Panele fotowoltaiczne to zarówno teraźniejszość, jak i przyszłość globalnego rynku energetycznego.

W naszej ofercie dostępny jest panel fotowoltaiczny JA Solar JAM60S20-385/MR, który został wyposażony w system 120 ogniw połówkowych.

Panel fotowoltaiczny JA Solar JAm60s20 – najważniejsze informacje

Ja Solar to renomowane przedsiębiorstwo, które rozpoczęło swoją działalność w Szanghaju. Firma od samego początku swojej działalności zajmuje się projektowaniem systemów fotowoltaicznych, a także ich późniejszą produkcją i sprzedażą.

Moduły fotowoltaiczne JA Solar 385 wykonane są w technologii ogniw połówkowych, które charakteryzują się niższą rezystancją wewnętrzną aniżeli klasyczne konstrukcje wykonane z pełnych ogniw. Maksymalna wydajność modułów Ja Solar JAM60S20 dochodzi nawet do 20,1%.

Na naszej stronie dostępny jest także pełnowymiarowa karta katalogowa JA Solar 385 JAM60s20-380/mr.

JA Solar 385 JAM60S20 – nasze poradnictwo

Badania naukowe potwierdzają, że wzrost kosztów inwestycyjnych za instalację systemów fotowoltaicznych zwraca się po ok. 5 latach – w zależności od warunków lokalnych, orientacji horyzontalnej budynku i innych parametrów technicznych. W przypadku jakichkolwiek pytań co do specyfikacji oferowanego panelu fotowoltaicznego marki JA Solar serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Przed zakupem zachęcamy także do kompleksowego zapoznania się z kartą katalogową modelu JAM60S20-385/MR. Tam można znaleźć szczegółowe informacje o certyfikacji modułu, parametrach elektrycznych w STC i NOCT, warunkach pracy, krzywych prąd-napięcie oraz zastosowanych schematach mechanicznych.

Monokrystaliczny panel fotowoltaiczny firmy JA Solar charakteryzuje się wysoką sprawnością oraz żywotnością wykonany w technologii ogniw połówkowych. Wykonanie w technologii ogniw połówkowych cechuje niższa rezystancja wewnętrzna orazstraty mocy o 1/4 w stosunku do Panelów opartych na konstrukcji klasycznej (o pełnych ogniwach). Dodatkowo Panele wykonane w technologii ogniw połówkowych poza generowaniem większej mocy wyjściowej, działają lepiej podczas codziennej pracy w wyniku niższegowspółczynnika temperaturowego mocy oraz zmniejszonego wpływu zacienienia na wytwarzanie energii. Wykonany w wersji z czarną ramą

Podstawowe zalety panelu fotowoltaicznego JAM60S20-375/MR BF:
- System 120 ogniw połówkowych,
- Maksymalna wydajności dochodząca do 20,1%,
- dodatnia tolerancja mocy wyjściowej 0~+5%

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.