Rury preizolowane PEX

Rury preizolowane PEX to elementy wykonane z wysokiej jakości polietylenu usieciowanego PEX, wyposażone w izolację i zewnętrzny płaszcz. Używane są do budowy systemu ogrzewania centralnego oraz przepływu ciepłej lub zimnej wody. Doskonale nadają się zarówno do domów jednorodzinnych, jak i dużych budynków. Dzięki temu, że posiadają warstwę izolac...

Rury preizolowane PEX to elementy wykonane z wysokiej jakości polietylenu usieciowanego PEX, wyposażone w izolację i zewnętrzny płaszcz. Używane są do budowy systemu ogrzewania centralnego oraz przepływu ciepłej lub zimnej wody. Doskonale nadają się zarówno do domów jednorodzinnych, jak i dużych budynków. Dzięki temu, że posiadają warstwę izolacyjną, świetnie sprawdzają się nawet w skrajnych temperaturach.

 

Warto dodać, że rury preizolowane PEX mogą być montowane zarówno pod ziemią, jak i na jej powierzchni. Wyróżniają się bardzo wysoką wytrzymałością, długą żywotnością oraz ponadprzeciętną elastycznością. Ogromną zaletą rur preizolowanych PEX jest fakt, iż pozwalają uzyskać świetne warunki termoizolacyjności rurociągów, a także umożliwiają zmniejszenie strat ciepła nawet o połowę. Doceniane są również za łatwy montaż i małą awaryjność. Ponadto ich warstwa izolacyjna nie tylko odgradza ciepło, ale także wszelkie dźwięki. Dzięki temu w czasie przepływu cieczy przez rury preizolowane PEX nie trzeba martwić się tak uciążliwym hałasem, jak w przypadku elementów stalowych.

 

Ogromne zalety tego rodzaju rur stanowią również ich giętkość i lekkość. Dzięki tym właściwościom są proste w montażu. Z łatwością można zainstalować je w miejscach trudnodostępnych. Klienci chwalą rury preizolowane PEX także za ich świetną wytrzymałość. Doskonale znoszą różne warunki atmosferyczne, oraz dobrze spełniają swoje funkcje zarówno podczas mrozów, jak i bardzo wysokich temperatur.

Rury preizolowane PEX - sklep internetowy PROPLAST

W naszym sklepie dostępny jest szeroki wybór wysokiej jakości rur preizolowanych PEX. Posiadamy modele w wielu rozmiarach, przeznaczone do ogrzewań o różnorodnych wartościach temperatury pracy. Wszystkie produkowane są zgodnie z normą PN-EN 15632-1-3. Powstają z najlepszych, wytrzymałych materiałów, przez co wyróżniają się długą żywotnością i świetnymi właściwościami.

 

Oferowane przez nas rury preizolowane PEX składają się z karbowanego płasza z polietylenu HDPE, pustej przestrzeni powietrznej, wewnętrznej rury roboczej z polietylenu sieciowanego PEX oraz warstwy izolacyjnej ze spienionego polietylenu PEX o zamkniętych komórkach. Dzięki takiej konstrukcji doskonale sprawdzają się w domkach jednorodzinnych oraz dużych obiektach np. przemysłowych.

Rury preizolowane PEX - cena

Ceny rur preizolowanych PEX są zróżnicowane. Zależą przede wszystkim od wymiarów produktów i ich właściwości. W przypadku chęci poznania dokładnych kosztów zakupu tych produktów zachęcamy do przejrzenia asortymentu. Wystarczy wejść na stronę produktu, który wzbudził zainteresowanie, a następnie zaznaczyć wymiary. Dalej ukaże się cena wybranej rury preizolowanej PEX.

 

Co istotne, opłacone towary wysyłamy darmowym transportem. Koszty za dostawę klient pokrywa w przypadku wyboru płatności za pobraniem. Jeśli pojawiły się pytania dotyczące zamówienia lub danego towaru, zapraszamy serdecznie do kontaktu. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi, doradzimy i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Pozostajemy do pełnej dyspozycji.

More

Rury preizolowane PEX 

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.