Kształtki rowkowane

Kształtki rowkowane – katalog

Prezentowane w tej kategorii kształtki rowkowane to wysokiej jakości elementy, które ułatwią składanie instalacji hydraulicznej. Wśród nich znajdują się różnego rodzaju złączki, kolana, trójniki, króćce, zwężki, a także adaptery. Złączki służą do łączenia rur oraz kształtek instalacji rowkowanych. Kolana przydają s...

Kształtki rowkowane – katalog

Prezentowane w tej kategorii kształtki rowkowane to wysokiej jakości elementy, które ułatwią składanie instalacji hydraulicznej. Wśród nich znajdują się różnego rodzaju złączki, kolana, trójniki, króćce, zwężki, a także adaptery. Złączki służą do łączenia rur oraz kształtek instalacji rowkowanych. Kolana przydają się, gdy występuje potrzeba zmiany kierunku przepływu w montowanej instalacji. Trójniki to element wykorzystywany do wygodnego rozgałęziania systemu. Zwężki, jak sama nazwa wskazuje, służą do zredukowania średnicy podłączanych rur – w ten sposób można stworzyć instalację o różnej grubości, aby pasowała do wszystkich urządzeń wymagających wody, a równocześnie zachowała optymalny przepływ. Adaptery natomiast umożliwiają połączenie elementów posiadających zakończenie kołnierzowe oraz rowkowane.

W zależności od wybranego modelu część elementów jest malowana proszkowo, a część została ocynkowana. Ten drugi sposób zabezpieczania metalowych kształtek zapewnia im bardzo długą żywotność i brak potrzeby jakiejkolwiek konserwacji. Ponadto cynkowanie znacząco zwiększa odporność elementów na jakiekolwiek tarcie bądź uderzenia.

Rowki, w które zaopatrzone zostały wszystkie dostępne kształtki w tej kategorii, mają za zadanie utrzymać element na miejscu oraz zapobiegać jego przekręcaniu się czy wypięciu z rur pod wpływem ciśnienia wody lub innych czynników. Dzięki temu zastosowane połączenia chronią instalację przed wystąpieniem jakichkolwiek nieszczelności i wycieków, które mogłyby być tragiczne w skutkach.

 

Kształtki rowkowane – cennik

W tej kategorii prezentujemy duży wybór kształtek rowkowanych przydatnych podczas składania instalacji wodociągowej, przeciwpożarowej, hydrantowej, sprężonego powietrza. Oferowane elementy różnią się między sobą ceną w zależności od rodzaju kształtki hydraulicznej, sposobu wykończenia części, wymiarów rury, do której będzie pasować konkretny model, a także pełnionej funkcji. Aby klienci byli jak najbardziej usatysfakcjonowani zakupami zrobionymi w sklepie ROWKOWANE.pl, dbamy o to, by oferta była jak najbardziej atrakcyjna cenowo.

 

Kształtki rowkowane – opinie

Oferowane kształtki rowkowane są bardzo chętnie wybierane przez klientów odwiedzających sklep ROWKOWANE.pl. W swoich opiniach chwalą oni staranne i solidne wykonanie poszczególnych elementów, a także zastosowanie rowkowania, co rzeczywiście zapewnia stabilne przytwierdzenie poszczególnych części do siebie. Z pozytywnym odbiorem spotykają się także zaproponowane przez nas ceny, które prezentują się korzystnie dla klientów.

More

Kształtki rowkowane 

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.