Zestawy fotowoltaiczne do grzania wody

Wykorzystywanie szerokich możliwości, jakie oferują odnawialne źródła energii, od dłuższego czasu cieszy się ogromną popularnością, nie tylko na świecie, ale również w Polsce. Jedną z ciekawszych opcji, z których warto skorzystać w celu ograniczenia ponoszonych kosztów i negatywnego wpływu na środowisko, są zestawy fotowoltaiczne do grzania wody...

Wykorzystywanie szerokich możliwości, jakie oferują odnawialne źródła energii, od dłuższego czasu cieszy się ogromną popularnością, nie tylko na świecie, ale również w Polsce. Jedną z ciekawszych opcji, z których warto skorzystać w celu ograniczenia ponoszonych kosztów i negatywnego wpływu na środowisko, są zestawy fotowoltaiczne do grzania wody. W naszej ofercie dostępne są zaawansowane technologicznie zestawy fotowoltaiczne do grzania wody, które skutecznie zaspokoją potrzeby mieszkańców. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty!

Zestawy fotowoltaiczne do grzania wody - nowoczesne rozwiązania

Dzięki skorzystaniu z zestawów fotowoltaicznych do grzania wody oferowanych w naszej ofercie możliwe jest znaczne ograniczenie kosztów ponoszonych na podgrzewanie wody. Fotowoltaika nie ma zastosowania wyłącznie do zapewnienia energii elektrycznej w domu, ale może być również wykorzystana właśnie w zestawach fotowoltaicznych do grzania wody. Dostępne w naszej ofercie systemy fotowoltaiczne są nowoczesnymi rozwiązaniami, które świetnie sprawdzą się w każdym obiekcie, dla którego zostaną zainstalowane. Dostępne produkty wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, dzięki którym są bardzo wytrzymałe.

Zakupienie zestawów fotowoltaicznych do grzania wody w naszym sklepie daje gwarancję najwyższej skuteczności i efektywności zainstalowanego systemu. Oferujemy zarówno zestawy fotowoltaiczne do grzania wody z podgrzewaczem CWU, jak i bez niego. Zestawy fotowoltaiczne są instalacją Off Grid, co oznacza, że są one samodzielnymi systemami energetycznymi. System nie jest podłączony do sieci elektrycznej, a jego instalacja nie wymaga zgłaszania do żadnego urzędu ani zakładu energetycznego.

To rozwiązanie sprawdzi się doskonale zwłaszcza w okresie między marcem a listopadem. Instalacja zestawu fotowoltaicznego do podgrzewania wody doskonale sprawdzi się między innymi w domkach letniskowych, działkowych, a także w budynkach, które wykorzystują kotły zasilane paliwami stałymi. Największymi zaletami wykorzystania tego typu rozwiązania jest jego innowacyjność, a także łatwość i niezawodność montażu. Dzięki temu nie jest potrzebne szczegółowe planowanie takiej inwestycji.

Zestawy fotowoltaiczne do grzania wody - najlepsze produkty

Jesteśmy firmą, której historia sięga już lat dziewięćdziesiątych. Jesteśmy dystrybutorem wielu znanych i cenionych producentów z rynku odnawialnych źródeł energii. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i klientów biznesowych oraz spółdzielni mieszkaniowych. Przez lata udało nam się zdobyć bardzo duże doświadczenie i wiedzę, dzięki którym jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom najlepsze dostępne rozwiązania. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, co pozwala nam dopasować nasze usługi nawet do bardzo wymagających potrzeb. Zapewniamy kompleksową obsługę, a także pełen profesjonalizm. Zaufało nam już wielu klientów, którzy wysoko oceniają współpracę z naszą firmą. W razie pytań zawsze jesteśmy do dyspozycji!

Więcej

Zestawy fotowoltaiczne do grzania wody 

 • 3790 4 320,00 zł W magazynie

  Zestaw fotowoltaiczny do podgrzewania wody bez zasobnika CWU. - 4x moduł fotowoltaiczny 400Wp - przetwornica ECO SOLAR BOOST M PPT 3000 - przewody (10m przewodu czarnego i 10m przewodu czerwonego) - złącza System montażowy nie jest częścią zestawu, dobierany jest indywidualnie według potrzeb klienta.

  Cena: 4 320,00 zł Promocja: 3 790,00 zł
  Obniżka!
 • 4890 5 820,00 zł W magazynie

  Zestaw fotowoltaiczny do podgrzewania wody z zasobnikiem z jedną wężownicą CWU 150L SN - 4 x moduł fotowoltaiczny 400 Wp - Zasobnik SUNSYSTEM 150L SN z jedną wężownicą - przetwornica ECO SOLAR BOOST MPPT 3000 - przewody i złącza

  Cena: 5 820,00 zł Promocja: 4 890,00 zł
  Obniżka!
 • 4890 5 400,00 zł W magazynie

  Zestaw fotowoltaiczny do podgrzewania wody bez zasobnika CWU  - 6 x moduł fotowoltaiczny 400 Wp - przetwornica ECO SOLAR BOOST MPPT 3000 - przewody 20m (10m czarnego i 10m czerwonego) - złącza System montażowy nie jest częścią zestawu, dobierany jest indywidualnie według potrzeb klienta.

  Cena: 5 400,00 zł Promocja: 4 890,00 zł
  Obniżka!
 • 5590 6 108,00 zł W magazynie

  Zestaw fotowoltaiczny do podgrzewania wody bez zasobnika CWU  - 7 x moduł fotowoltaiczny 400 Wp - przetwornica ECO SOLAR BOOST MPPT 3000 - przewody 20m (10m czarnego i 10m czerwonego) - złącza System montażowy nie jest częścią zestawu, dobierany jest indywidualnie według potrzeb klienta.

  Cena: 6 108,00 zł Promocja: 5 590,00 zł
  Obniżka!
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.