System rowkowany

System rowkowany

System rur rowkowanych spotyka się w wielu branżach. Jest to niezwykle skuteczne działanie, gdyż za sprawą swojej budowy możliwe jest dobre uszczelnienie układu. Wiąże się z tym bardzo wiele korzyści. Należą do nich przede wszystkim prostota i szybkość, a także jest to rozwiązanie niezwykle ekonomiczne.

System rowkowany — na ...

System rowkowany

System rur rowkowanych spotyka się w wielu branżach. Jest to niezwykle skuteczne działanie, gdyż za sprawą swojej budowy możliwe jest dobre uszczelnienie układu. Wiąże się z tym bardzo wiele korzyści. Należą do nich przede wszystkim prostota i szybkość, a także jest to rozwiązanie niezwykle ekonomiczne.

System rowkowany — na czym polega?

System rur rowkowanych polega na wykorzystaniu w systemach techniki rowkowania rolowego, który pozwoli na skuteczne połączenie rur, a także innych elementów złącznych. Za sprawą znajdującego się na końcu rury rowka i złączek, które wyposażone są w uszczelkę, możliwe jest szczelne zakończenie układu. Znakomicie sprawdzi się także w przypadku dużych średnic instalacji, także tych przewyższających 100 mm. Za sprawą odporności na korozję, oraz bezpiecznej konstrukcji, złączki systemu rur rokowanych mogą być użytkowane przez długi czas. Zapewnia to ich niezwykle duża wytrzymałość. Charakteryzują się także znaczną uniwersalnością, co ma bezpośrednie przełożenie na możliwość połączenia rur, które mają różne średnice. Sprawia to, że staje się ten fakt jeszcze większym atutem.

System rur rowkowanych — bogata oferta sklepu

W naszej ofercie posiadamy wiele komponentów, które będą bardzo przydatne podczas stosowania systemu rowkowanego. Charakteryzują się szeregiem zalet, co sprawia, że są tak często wybierane przez użytkowników. Stanowią alternatywne rozwiązanie przede wszystkim dla rur aluminiowych, ale także zacisku, spawania i gwintowania. Znaleźć można różnego rodzaju króćce nakładkowe, złączki, korki, trójniki, kolanka, a także wiele innych elementów. W zależności od wybranego modelu może być to wariant ocynkowany, w standardowej wersji kolorystycznej bądź element malowany.

System rowkowany — mnogość zastosowań

System rur rowkowanych jest niezwykle często wykorzystywany w branżach takich jak: hydraulika, ochrona przeciwpożarowa, a także w systemach sprężonego powietrza, górniczych i morskich, jak i wody lodowej i HVAC, a także wielu innych. Sprawia to, że dostępne w naszej ofercie produkty są interesującym aspektem klientów z wielu branż.

System rur rowkowanych — dodatkowe atuty

Z pewnością dodatkowymi atutami tego rozwiązania jest na pewno szybki montaż i demontaż. Może się odbywać w dowolnych warunkach pogodowych, co dodatkowo sprzyja oszczędnościom i możliwością wykonywania postępów w pracy. Oprócz tego elementy systemu rowkowanego mogą być zamontowane ponownie. Sprawia to, że złączki wielokrotnego użytku przyczynia się do oszczędności i wsparcia ekologii.

Doświadczeni specjaliści z zakresu systemu rowkowanego

Specjalizujemy się w branży hydrauliki i fotowoltaiki od wielu lat. Skutecznie wdrażamy różnego rodzaju rozwiązania, które usprawniają pracę wielu fachowców. Produkty dostępne w naszej oferencie cieszą się pozytywnymi opiniami użytkowników. Co więcej, można je nabyć w doskonałej cenie. Jesteśmy specjalistami w branży, dlatego w razie pojawienie się jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu. Postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości.

Więcej

System rowkowany 

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.