Tryskacze

Tryskacze przeciwpożarowe są jednymi z najważniejszych elementów służących do zwalczania pożarów ciał stałych oraz cieczy. Ich zastosowanie w przeznaczonych do tego miejsca jest niezwykle ważne dla zachowania pełnego bezpieczeństwa. Po wykryciu zagrożenia pożarowego tryskacze ppoż uruchamiają się, kierując strumień wody bezpośrednio na wybrane p...

Tryskacze przeciwpożarowe są jednymi z najważniejszych elementów służących do zwalczania pożarów ciał stałych oraz cieczy. Ich zastosowanie w przeznaczonych do tego miejsca jest niezwykle ważne dla zachowania pełnego bezpieczeństwa. Po wykryciu zagrożenia pożarowego tryskacze ppoż uruchamiają się, kierując strumień wody bezpośrednio na wybrane przestrzenie. Poprawne wykorzystanie tryskaczy przy niskim rozprzestrzenianiu się ognia ma za zadanie całkowicie ugasić pożar. Natomiast przy większych płomieniach strumienie wody utrzymują je pod kontrolą, aż do czasu przybycia odpowiednich służb, czyli straży pożarnej. Efekty działania specjalnych tryskaczy przeciwpożarowych mogą być więc różne w zależności od tego, jak zaawansowana jest sytuacja kryzysowa. Z pewnością jednak ich zastosowanie znacznie zwiększa poziom bezpieczeństwa w wybranym miejscu.

Tryskacze pożarowe - niezbędne wyposażenie przestrzeni

Zagrożenie pożarowe występuje w wielu miejscach, choć zazwyczaj nie myśli się o tym do czasu wystąpienia prawdziwego kryzysu. Niestety w takim momencie może być już po prostu za późno, dlatego warto postarać się o wcześniejsze zabezpieczenie przed żywiołem. Umożliwiają to specjalne tryskacze pożarowe. Dzięki nim możliwe jest gaszenie płomieni poprzez wodę, dostarczaną pod odpowiednim ciśnieniem. Dopasowane strumienie działają równomiernie, co sprawia, że ogień nie rozprzestrzenia się tak łatwo. Stąd też tryskacze ppoż są szeroko rekomendowane w odniesieniu do zachowania pełnego bezpieczeństwa na wypadek pożaru. Nasza oferta odpowiada wysokim wymaganiom dotyczących jakości wykorzystywanych przy produkcji i montażu tryskaczy przeciwpożarowych.

Bezpieczne tryskacze - cennik

Wyposażenie każdego miejsca w odpowiednie instalacje zabezpieczające pod kątem pożaru jest wręcz obowiązkiem. Żywioł bywa nieprzewidywalny, a najlepszą ochroną jest zapobiegawczość. Dlatego udostępniamy szeroki wybór wysokiej jakości tryskaczy pożarowych, spisujących się nawet w najtrudniejszych warunkach. Starannie opracowany schemat działania sprawia, że pod względem technicznym te instalacje są praktycznie niezawodne. Również pod kątem samego montażu na miejscu docelowym nie sprawiają one problemów. Dobrze jest pamiętać o tych zaletach, zastanawiając się nad wyborem odpowiednich tryskaczy. Cennik zróżnicowany jest pod kątem wybranego rozwiązania, liczby zamontowanych tryskaczy oraz innych parametrów ustalanych indywidualnie.

Zaufana ochrona - tryskacze ppoż

Tryskacze przeciwpożarowe znacznie zwiększają poczucie bezpieczeństwa, ponieważ uruchamiane są automatycznie w sytuacji zagrożenia. Nie ma więc większego znaczenia to, w jakiej porze dnia czy nocy pojawi się ogień - odpowiednio przygotowana instalacja zareaguje bezpośrednio po jego wystąpieniu. Dobrze wiemy, że obecnie takie propozycje są dostępne na rynku, dlatego proponujemy zainteresowanym klientom zdecydowanie najlepsze tryskacze pożarowe. Jednocześnie dbamy o ich właściwe dostosowanie do wybranej przestrzeni, czuwając nad wszystkimi kwestiami technicznymi.

Więcej

Tryskacze 

 • 127.55 W magazynie

  Tryskacze model ESFR-17 o współczynniku K=240 stojące, wczesnego tłumienia, szybkiego reagowania, temperatura otwarcia 74° C. Tryskacze stosowane w obiektach magazynowych wysokiego składowania. Zastosowanie tego typu tryskaczy pozwala na rezygnację z zastosowania tryskaczy między regałowych.

  Cena: 127,55 zł
 • 89.76 W magazynie

   Tryskacze model ESFR-17 o współczynniku K=240 wiszące wczesnego tłumienia, szybkiego reagowania, temperatura otwarcia 74° C. Tryskacze stosowane w obiektach magazynowych wysokiego składowania. Zastosowanie tego typu tryskaczy pozwala na rezygnację z zastosowania tryskaczy między regałowych.

  Cena: 89,76 zł
 • 125.6 W magazynie

  Tryskacz model ESFR-25 K=360 wiszący 

  Cena: 125,60 zł
 • 26.04 W magazynie

  Tryskacz RD024 SSU stojący 68 °C standardowej reakcji

  Cena: 26,04 zł
 • 33.12 W magazynie

  Tryskacze serii TY-B o współczynniku K-115, stojące i wiszące o standardowym czasie reakcji i zasięgu. Tryskacze z ampułką do zastosowania w miejscach użyteczności publicznej, o niskim, normalnym, wysokim zagrożeniu pożarowym tj. banki, hotele, centra handlowe, zakłady przemysłowe ( w tym rafinerie, zakłady chemiczne).

  Cena: 33,12 zł
 • 23.79 W magazynie

   Tryskacze serii TY-B o współczynniku K=80 stojące, wiszące Tryskacze serii TY-B o współczynniku K-80, stojące ( TY315) i wiszące ( TY325) o standardowym czasie reakcji i zasięgu. Tryskacze z ampułką do zastosowania w miejscach użyteczności publicznej, o niskim, normalnym, wysokim zagrożeniu pożarowym tj. banki, hotele, centra handlowe, zakłady...

  Cena: 23,79 zł
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.