Podgrzewacze CWU z dwoma wężownicami

Zasobniki CWU, choć opcjonalnie można je podłączyć do grzałki elektrycznej, czynią inwestycję w fotowoltaikę jeszcze bardziej wydajną oraz korzystną – tak funkcjonalnie, jak i pod względem funduszy. Szeroki wybór modeli o różnej pojemności sprawia, że każde gospodarstwo domowe czy przedsiębiorstwo może zyskać podgrzewacz CWU zoptymalizowany pod ...

Zasobniki CWU, choć opcjonalnie można je podłączyć do grzałki elektrycznej, czynią inwestycję w fotowoltaikę jeszcze bardziej wydajną oraz korzystną – tak funkcjonalnie, jak i pod względem funduszy. Szeroki wybór modeli o różnej pojemności sprawia, że każde gospodarstwo domowe czy przedsiębiorstwo może zyskać podgrzewacz CWU zoptymalizowany pod kątem swoich potrzeb.

Zasobnik CWU – pompa ciepła na miarę indywidualnych potrzeb

Zasobnik CWU to urządzenie, które ma za zadanie przechowywanie ciepłej wody użytkowej, a także ogrzewanie jej do odpowiedniej temperatury. Przy czym źródło ciepła mogą stanowić panele słoneczne. Zastosowanie wraz z nimi podgrzewacza CWU gwarantuje wysoką efektywność energetyczną, niezależność, a także znaczną oszczędność finansową.

Co ważne, zasobniki CWU cechują się doskonałą izolacją cieplną, która zapewnia świetną wydajność oraz pozwala utrzymać niskie koszty użytkowania urządzenia. Natomiast obudowa wykonana z PVC sprawia, że ten element cechuje się wytrzymałością na nacisk oraz duże obciążenia, nietoksycznością, a ponadto wykazuje się odpornością na skrajne temperatury, kwasy, zasady, tłuszcze oraz wilgoć. Te cechy warunkują jego długą i bezproblemową pracę. Dba o to również kompleksowa ochrona antykorozyjna, na którą składają się emalia tytanowa, a także protektor anodowy.

Ponadto urządzenie zostało wyposażone w dwie wężownice, dzięki czemu istnieje możliwość korzystania z niezależnych źródeł ciepła.

Podgrzewacz CWU – łatwy montaż w dowolnej konfiguracji


Zasobnik CWU (pompa ciepła) przeznaczony jest do montażu podłogowego, jednak daje dużo możliwości modyfikacji ustawienia oraz miejsc mocowania poszczególnych elementów. Dostępne są modele zorientowane pionowo, jak również poziomo, dzięki czemu montaż zawsze przebiega bezproblemowo.

Zasobniki CWU – moc elektryczna według wyboru


Zasobnik CWU to niezwykle istotne urządzenie w kwestii zaopatrzenia gospodarstwa domowego czy firmy w ciepłą wodę. Jednak, aby działało sprawnie i wydajnie, musi być dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Z tego względu to, jaki zestaw elektryczny będzie posiadał konkretny podgrzewacz CWU, zależy od oczekiwań kupującego. Dzięki temu można mieć pewność względem optymalnej współpracy z posiadanym układem grzewczym w sposób satysfakcjonujący dla użytkownika. Z dokładną specyfikacją zasobników CWU można zapoznać się na naszej stronie internetowej. Wierzymy, że pozwoli to podjąć właściwy wybór.

Tym, co również wyróżnia oferowane przez nasz sklep zasobniki CWU, to ich konkurencyjna cena. Każdy podgrzewacz jest zamawiany wraz z solarnym kolektorem, dzięki czemu zakup zestawu staje się najkorzystniejszą opcją.


Zasobnik CWU (pompa ciepła) – doskonała jakość w świetnej cenie


Podgrzewacz CWU to szansa na uzyskanie niezależności energetycznej, cechującej się wysoką wydajnością oraz niskimi kosztami eksploatacji. Producent zadbał, by każdy komponent odznaczał się doskonałą jakością, z którą idzie w parze atra

Więcej

Podgrzewacze CWU z dwoma wężownicami 

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.