Moduły fotowoltaiczne - Panele PV

Moduły fotowoltaiczne to jedne z najważniejszych elementów całej instalacji, ponieważ to one odbierają energię słoneczną i przekazują dalej, gdzie zostaje przetworzona na prąd zmienny. Wybór konkretnego modelu jest zależny od możliwości inwestora oraz indywidualnych potrzeb budynku bądź tworzonej elektrowni słonecznej (np. na polu). W naszej ofe...

Moduły fotowoltaiczne to jedne z najważniejszych elementów całej instalacji, ponieważ to one odbierają energię słoneczną i przekazują dalej, gdzie zostaje przetworzona na prąd zmienny. Wybór konkretnego modelu jest zależny od możliwości inwestora oraz indywidualnych potrzeb budynku bądź tworzonej elektrowni słonecznej (np. na polu). W naszej ofercie znajdują się wyłącznie sprawdzone moduły fotowoltaiczne. Sklep oferuje konkurencyjne ceny i profesjonalną obsługę.

 

Moduły fotowoltaiczne – opinie użytkowników

Panele PV znajdujące się w naszej ofercie to sprawdzone urządzenia, które cechują się przede wszystkim różnorodnością. Cieszą się pozytywnymi opiniami ekspertów, a także użytkowników instalacji. To nowoczesne modele o wysokiej  efektywności oraz wytrzymałości. Dzięki temu nasi klienci mogą wybrać egzemplarze najlepiej dopasowane do wymagań konkretnego systemu i warunków środowiskowych.

Dzięki naszym panelom PV można sporo zaoszczędzić – są to bowiem urządzenia wyjątkowo wydajne, o wysokiej sprawności. Nieprzypadkowo moduły fotowoltaiczne z naszego asortymentu otrzymują dobre opinie instalatorów, ale też klientów finalnych czy rolników - z całej Polski. Urządzenia te są wykorzystywane zarówno do zasilania domów, lokali komercyjnych, zakładów produkcyjnych, jak i tworzenia tzw. farm fotowoltaicznych.

Znajdujące się w naszej ofercie moduły fotowoltaiczne monokrystaliczne są ciekawą alternatywą dla modeli polikrystalicznych, ponieważ produkują więcej energii, co jest istotne na przykład w sytuacji, kiedy dach budynku nie może być bardzo obciążony – używając mniejszej liczby paneli PV, można uzyskać tyle samo energii. Dzięki temu również montaż całego systemu przebiega szybciej, co jest dodatkową oszczędnością.

 

Panele PV – cena urządzeń

Ile kosztują moduły fotowoltaiczne? Cena jest zależna od wielu czynników, między innymi budowy, ilości i rodzaju ogniw, mocy czy dodatkowych zabezpieczeń. Średnio jest to koszt rzędu kilkuset złotych za sztukę. Zawsze oferujemy konkurencyjne ceny i staramy się zadbać o maksymalne zadowolenie naszych klientów. Dlatego nie tylko sprzedajemy urządzenia, ale też doradzamy przy wyborze konkretnego sprzętu – jesteśmy specjalistami w swojej branży.

 

Moduły fotowoltaiczne – ukłon w stronę środowiska

Korzystanie z odnawialnych źródeł energii (OZE) jest nieszkodliwe dla środowiska. Używanie fotowoltaiki nie generuje szkodliwych substancji, które później trafiałyby do ekosystemu. Ponadto znajdujące się w naszej ofercie moduły fotowoltaiczne są wyjątkowo wytrzymałe, dlatego będą przez długi czas spełniać swoje zadanie, nie wymagając wymiany i nie tworząc dodatkowych odpadów. Producenci udzielają też wieloletnich gwarancji na swoje produkty oraz ich wydajność.

W naszej ofercie znajduje się także wiele innych komponentów do tworzenia instalacji fotowoltaicznych. Dysponujemy różnymi urządzeniami dodatkowymi czy innymi rozwiązaniami z zakresu OZE, jak np. pompy ciepła.

More

Moduły fotowoltaiczne - Panele PV 

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.