Search

Categories

Blog

Banki energii

LG RESU 10H Prime

Cena: 32 987,35 zł

LG RESU 10H Prime View larger
More info

LG RESU 10H Prime - solidny akumulator o precyzyjnym działaniu

Oferowany przez nas produkt to nowoczesne urządzenie o pojemności 9,6 kWh oraz napięciu 400 V pochodzące od znanej, a zarazem zaufanej marki LG. Urządzenie zostało przystosowane zarówno do przechowywania, jak i dostarczania energii z paneli fotowoltaicznych, a także z sieci energetycznej.

Sprzęt wyróżnia się starannym wykonaniem z doskonałej jakości komponentów. Ten praktyczny akumulator LG RESU 10H fantastycznie sprawdzi się w przypadku braku dostaw elektryczności, zapewniając efektywną pracę urządzeń.

Co więcej, dzięki niemu możliwe staje się obniżenie rachunków za energię elektryczną, a tym samym zaoszczędzenie sporej sumy pieniędzy.

LG RESU 10H - cena

Znajdujący się w naszym asortymencie akumulator LG RESU 10H to rozwiązanie w atrakcyjnej cenie, która dodatkowo zachęca do inwestycji. W celu uzyskania dodatkowych informacji można się z nami skonsultować, abyśmy mogli udzielić odpowiedzi na nurtujące pytania i przekazać przydatne wskazówki.

Oferowany przez nas sprzęt zdobywa pozytywne opinie ze strony użytkowników, co jest wynikiem jego praktycznego charakteru i efektywnego działania.

Akumulator LG RESU 10H - dlaczego warto?

Dostępny na naszej stronie internetowej sprzęt marki LG jest wspaniałym wyborem zarówno dla właścicieli domów, jak i firm, którym zależy na uzyskaniu niezależności energetycznej oraz zwiększeniu oszczędności.

Urządzenie charakteryzuje się estetycznym wyglądem. Natomiast jego dodatkowym atutem jest możliwość rozszerzenia do pojemności 19,2 kWh, by spełnić nieco wyższe dzienne zapotrzebowanie na energię elektryczną.

Produkt odznacza się dużą wytrzymałością i odpornością na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych. To przekłada się na znaczące wydłużenie jego żywotności.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jesteśmy firmą z bogatym doświadczeniem, oferującą innowacyjne rozwiązania, które ułatwią codzienne funkcjonowanie osób korzystających z naszych usług. Proponujemy jedynie sprawdzone opcje, stanowiące opłacalną inwestycję, niosącą za sobą szereg pozytywnych korzyści.

 

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.