Search

Categories

Blog

Banki energii

LG RESU6.5 (48V) Bateria

Cena: 19 078,25 zł

LG RESU 16H Prime View larger
More info

LG RESU6.5 (48V) Bateria

Opakowanie akumulatora LG Chem RESU Low Voltage (48V) zawiera następujące materiały montażowe:

-Bateria
- Kotwy śrubowe
- Kanały kablowe
- Śruby
- Wsporniki montażowe

Wsporniki montażowe Umożliwia to zamontowanie baterii na ścianie.

Ogniwa akumulatorów litowo-jonowych

Nowe akumulatory RESU firmy LG Chem są wyposażone w innowacyjne ogniwa Li-Ion „JH3”. Ta technologia ogniw zapewnia wysoką wydajność i kompaktową konstrukcję. Dzięki temu akumulator jest łatwy w montażu i nadaje się do prostej instalacji na ścianie lub podłodze, zarówno do zastosowań wewnętrznych, jak i zewnętrznych (IP55).

Projekt

Falowniki akumulatorowe LG Chem RESU 6.5 są specjalnie zaprojektowane do instalacji paneli słonecznych. Różne wersje można połączyć z RESU Plus. Dzięki temu system jest jeszcze bardziej elastyczny i zalecany do pracy.

Instalacja i elastyczność

LG Chem resu zapewnia prostą i szybką instalację, a kompaktowa konstrukcja drzwi pozwala na szybki montaż RESU na podłodze lub ścianie. Oprogramowanie układowe BMS można aktualizować za pomocą karty SD. Zestaw przedłużający RESU plus jest specjalnie zaprojektowany dla modeli 48V. Liczba rozszerzalnych jednostek akumulatorowych składa się z: Do 2EA

Bezpieczeństwo

LG Chem stawia na bezpieczeństwo i stosuje tę samą technologię w swoich produktach ESS, które cieszą się sprawdzoną reputacją bezpieczeństwa w akumulatorach samochodowych. Wszystkie produkty są w pełni certyfikowane zgodnie z odpowiednimi światowymi standardami.

 

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.