Search

Categories

Blog

Inwertery więcej niż 2 MPPT

Inwerter Growatt MAX 60KTL3 LV z afci 7MPPT

Cena: 15 003,25 zł

This product is no longer in stock

Growatt MAX 60KTL3 LV z afci View larger
More info

Inwerter Growatt MAX 60KTL3 LV z afci 7MPPT

Falownik do komercyjnych projektów 3-fazowy Growatt Max 60K TL3 jest odpowiedni do instalacji PV o mocy do 78.000Wp. W szczytowym momencie falownik może wytwarzać łącznie 60.000Wp i to przy wysokim prądzie do 96,6. Inwerter zawiera 6 MPP Trackerów z 2 złączami, każde do elastycznej konfiguracji łańcuchów.

Wersja Max ma moc do 80 kilowatów. Dzięki zakresowi sprawności 99%, wytwarzana jest maksymalna wydajność energetyczna. Falownik nadaje się tylko do komercyjnych systemów PV. Dzięki zastosowaniu 2 połączeń na jeden MPP Tracker, napięcia są rozłożone prawidłowo i równomiernie. Inwerter charakteryzuje się maksymalnym natężeniem 25 amperów na MPP-Tracker.

Bezpieczeństwo

Przetwornica posiada zabezpieczenie przeciwprzepięciowe typu 2 dla wejścia AC i DC. Oba są zabezpieczone przez SPD typu 2. Przedłuża to żywotność przetwornicy i pozwala na dłuższe generowanie energii. Dzięki temu zainwestowana kwota jest szybciej zwracana. Możliwa jest aktywacja funkcji Anti-PID funkcji ACFI. Są to dodatkowe opcje serii Growatt Max. Inwerter jest dostarczany w standardowym stopniu ochrony IP65.

Funkcje

Growatt Max 50K TL3 zawiera monitor zasilany prądem stałym i zmiennym, który działa przez 24 godziny. Zapewnia to dodatkową ochronę po stronie prądu zmiennego i stałego falownika. Termin inwertera jest wyposażony w wyświetlacz, na którym wyświetlane są WiFi, dioda LED i aplikacja.

Konserwacja

Poprzez inteligentne monitorowaniu 12 ciągów i szybkiemu rozwiązywaniu problemów. Inteligentna, lokalna i zewnętrzna konserwacja pozwala zaoszczędzić na kosztach serwisu i czasie. Dzięki temu przetwornica staje się bardziej przyjazna dla użytkownika i łatwiejsza w obsłudze. To sprawia, że wersja Max jest idealnym wyborem dla Twojej komercyjnej instalacji PV.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.