Search

Categories

Blog

Inwertery więcej niż 2 MPPT

Inwerter Growatt MAX 70KTL3 LV z afci 7MPPT

Cena: 17 056,10 zł

This product is no longer in stock

Growatt MAX 60KTL3 LV z afci View larger
More info

Inwerter Growatt MAX 70KTL3 LV z afci 7MPPT

Komercyjny 3-fazowy falownik Growatt Growatt MAX 70K TL3 LV jest odpowiedni dla instalacji fotowoltaicznych o mocy do 91 000 Wp. Falownik może wytworzyć łącznie 70 000 Wp w szczytowym momencie i robi to przy wysokim natężeniu do 96,6. Falownik zawiera 6 trackerów MPP z 2 złączami każdy dla elastycznej konfiguracji łańcucha.

Wysoka wydajność

Wersja Max Growatta ma moc do 80 kilowatów. Przy maksymalnym zakresie sprawności wynoszącym 99%, maksymalna wydajność energetyczna osiągana jest z komercyjnych systemów fotowoltaicznych. Napięcia są ograniczone za pomocą 6 MPP Trackerów z podwójnym połączeniem. Falownik może być instalowany na pagórkowatych i większych powierzchniach dachowych.

Bezpieczeństwo

Falownik posiada ochronę przeciwprzepięciową typu 2 dla wejścia AC i DC. Oba są chronione przez SPD typu 2. Wydłuża to żywotność falownika i pozwala na generowanie energii przez dłuższy czas. . Istnieje możliwość aktywacji funkcji Anti-PID lub ACFI. Jest to dodatkowa opcja opcjonalna. Falownik jest dostarczany ze stopniem ochrony IP65.

Growatt MAX 70K TL3 TL3 zawiera monitor zasilania DC i AC, który działa przez 24 godziny. Zapewnia to dodatkową ochronę falownika po stronie AC i DC. Dzięki temu falownik ma dłuższą żywotność i można uzyskać wyższą wydajność energetyczną. Falownik jest wyposażony w wyświetlacz, na którym wyświetlane są Wifi, LED i aplikacja. Daje to falownikowi dłuższą żywotność i można uzyskać wyższą wydajność energetyczną.

Praca Dzięki inteligentnemu monitorowaniu 12 ciągów i szybkiemu rozwiązywaniu problemów. Inteligentna, lokalna i zewnętrzna konserwacja pozwala zaoszczędzić na kosztach serwisu i czasu. W ten sposób przyjazność dla użytkownika falownika staje się bardziej przyjazna dla użytkownika i wydajna. To sprawia, że ​​wersja Max jest idealnym wyborem dla Twojej komercyjnej instalacji fotowoltaicznej.

AFCI lub Arc-Fault Circuit Interrupter to wyłącznik, który chroni systemy przed łukiem elektrycznym i jego skutkami. Ten wyłącznik rozróżnia łuki nieszkodliwe występujące podczas normalnej pracy, takie jak użycie przełączników lub wtyczek, oraz łuki potencjalnie niebezpieczne, na przykład w wyniku wadliwego okablowania. Jak tylko zostanie wykryty potencjalnie szkodliwy łuk, AFCI otworzy obwód i przerwie przepływ prądu. Zapobiega to pożarom w wyniku łuków elektrycznych.

 

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.