Search

Categories

Blog

Inwertery więcej niż 2 MPPT

Inwerter Growatt MAX 50KTL3 LV z afci 7MPPT

Cena: 13 465,04 zł

This product is no longer in stock

Growatt MAX 60KTL3 LV z afci View larger
More info

Inwerter Growatt MAX 50KTL3 LV z afci 7MPPT

Inwerter 3-fazowy Growatt Max 50K TL3 do komercyjnych projektów jest odpowiedni do instalacji PV o mocy do 65.000Wp. Inwerter może wytwarzać do 50.000Wp w szczytowym momencie i robi to z natężeniem 80,5 amperażu. Falownik posiada 6 trackerów MPP z 2 połączeniami każdy. Pozwala to na ograniczenie napięć.

Wysoka wydajność

Wersja Max Growatta ma moc do 80Kilowatów. Przy maksymalnym zakresie wydajności 99%, osiągana jest maksymalna wydajność energetyczna z komercyjnych systemów PV. Napięcia są ograniczone poprzez zastosowanie 6 MPP Tracker z podwójnym podłączeniem. Falownik może być instalowany na pagórkowatych przestrzeniach oraz większych powierzchniach dachowyc

Niezawodny

Growatt Max 50K TL3 zawiera ochronę przeciwprzepięciową typu 2 dla prądu stałego i zmiennego. Oba są chronione przez SPD typu 2. Możliwa jest aktywacja funkcji Anti-PID lub ACFI. Jest to dodatkowa faktulatywna opcja. Falownik jest dostarczany ze stopniem ochrony IP65.

Falownik inteligentny

Growatt Max 50K TL3 zawiera 24-godzinny monitoring zasilacza DC i AC. Dzięki temu przetwornica ma dłuższą żywotność i można uzyskać wyższą wydajność energetyczną. Przy aktywnym wykrywaniu problemów z ciągiem, ciągi falownika są zawsze chronione.

Konserwacja

Inteligentne monitorowanie 12-strunowe i szybkie rozwiązywanie problemów. Dzięki inteligentnej, lokalnej i zewnętrznej konserwacji można zaoszczędzić czas i koszty serwisowania. Dzięki temu zainwestowana kwota zwraca się szybciej

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.