Search

Categories

Blog

Inwertery więcej niż 2 MPPT

Inwerter Growatt MAX 80KTL3 LV z afci 7MPPT

Cena: 18 594,31 zł

This product is no longer in stock

Growatt MAX 60KTL3 LV z afci View larger
More info

Inwerter Growatt MAX 80KTL3 LV z afci 7MPPT

Komercyjny 3-fazowy falownik Growatt Max 80K TL3 jest odpowiedni dla instalacji fotowoltaicznych o mocy do 104 000 Wp. Falownik może wytworzyć do 80 000 Wp przy maksymalnym pędzie i robi to przy natężeniu 80,5. Falownik posiada 6 trackerów MPP z 2 połączeniami każdy. To ogranicza napięcia.

Bezpieczeństwo

Falownik posiada ochronę przeciwprzepięciową typu 2 dla wejścia AC i DC. Oba są chronione przez SPD typu 2. Wydłuża to żywotność falownika i pozwala na generowanie energii przez dłuższy czas. Dzięki temu zainwestowana kwota zwraca się szybciej. Istnieje możliwość aktywacji funkcji Anti-PID lub ACFI. To dodatkowe opcje serii Growatt Max.Falownik dostarczany jest ze stopniem ochrony IP65.

Mądry i inteligentny

Dzięki inteligentnemu monitorowaniu 12 ciągów i szybkiemu rozwiązywaniu problemów. Inteligentna, lokalna i zewnętrzna konserwacja pozwala zaoszczędzić na kosztach serwisu i czasu. W ten sposób przyjazność dla użytkownika falownika staje się bardziej przyjazna dla użytkownika i wydajna. To sprawia, że ​​wersja Max jest idealnym wyborem dla Twojej komercyjnej instalacji fotowoltaicznej

Moc MAX

Wersja Max Growatta ma moc do 80 kilowatów. Przy maksymalnym zakresie sprawności wynoszącym 99%, maksymalna wydajność energetyczna osiągana jest z komercyjnych systemów fotowoltaicznych. Napięcia są ograniczone za pomocą 6 MPP Trackerów z podwójnym połączeniem. Falownik można instalować na pagórkowatych i większych powierzchniach dachowych.

Monitorowanie falownika

Inteligentne monitorowanie 12-strunowe i szybkie rozwiązywanie problemów. Oszczędność czasu i kosztów serwisu dzięki inteligentnej, lokalnej i zewnętrznej konserwacji. Dzięki temu zainwestowana kwota falownika zwraca się szybciej. To sprawia, że ​​wersja Max jest idealnym wyborem dla Twojej komercyjnej instalacji fotowoltaicznej

 AFCI lub Arc-Fault Circuit Interrupter to wyłącznik, który chroni systemy przed łukiem elektrycznym i jego skutkami. Ten wyłącznik rozróżnia łuki nieszkodliwe występujące podczas normalnej pracy, takie jak użycie przełączników lub wtyczek, oraz łuki potencjalnie niebezpieczne, na przykład w wyniku wadliwego okablowania. Jak tylko zostanie wykryty potencjalnie szkodliwy łuk, AFCI otworzy obwód i przerwie przepływ prądu. Zapobiega to pożarom w wyniku łuków elektrycznych.

 

 

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.