Search

Categories

Blog

Rury stalowe bez szwu B/Sz czarne

Rura stalowa czarna bez szwu FI 323,9 x 7,1

Cena: 519,76 zł

This product is no longer in stock

Rura stalowa czarna bez szwu FI 17,2x2,6 View larger
More info

Rura stalowa czarna bez szwu FI 323,9 x 7,1mm P235TR2/P235GH

Cena uzależniona jest od aktualnych cen surowców.

Prosimy o przesłanie zapytania ofertowego na e-mail: sprzedaz@rowkowane.pl lub wojtek@rowkowane.pl

Koszt transportu ustalany indywidualnie.

Prezentujemy wysokiej jakości rurę stalową FI 323, która została wykonana z niezwykłą precyzją. Nasz produkt sprosta wszystkim postawionym mu wymaganiom. Oferowana stalowa rura powstała z wysokiej jakości materiałów i została zaprojektowana w taki sposób, aby charakteryzowała się doskonałą trwałością. Dzięki temu przetrwa w niemal każdych warunkach.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy profesjonalistami oraz posiadamy spore doświadczenie w sprzedaży różnych produktów wchodzących w skład wielu instalacji. Proponowane rury wyróżniają się sporą liczbą zalet, które potwierdzają ich wysoką jakość.

Rura stalowa FI 323 - zalety produktu

Prezentowana rura wykonana została z gładkiego materiału, a w dodatku opływowy kształt, dzięki czemu pozwala na bezproblemowy przepływ ciśnienia lub powietrza. Świetnie sprawdzi się do transportowania różnego rodzaju cieczy, gazów oraz innych substancji. Idealnie dopasuje się do każdego miejsca - od warunków domowych, po specjalistyczne fabryki.

Oferowana jest w konkretnej wielkości - średnicy równej 323,9 mm i o sporej grubości, dzięki czemu można mieć pewność, że nie zostanie łatwo zniszczona, a intensywna eksploatacja nie będzie jej straszna. Można ją modyfikować na dowolne sposoby oraz montować w różnych konstrukcjach i instalacjach hydraulicznych. To solidne rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje trwałej rury, która sprosta powierzonemu jej zadaniu.

Rura stalowa 323,9 - cena na naszej stronie

Nasz produkt został drobiazgowo przetestowany oraz spełnia wszelkie normy międzynarodowe i krajowe. Zachęcamy do zakupu rury stalowej FI 323, która jest wytrzymała, a także niezwykle trwała.

Nasz produkt to idealny wybór dla każdego, a w dodatku oferujemy go w bardzo atrakcyjnej i konkurencyjnej cenie. Wyróżniamy się wyjątkowo pozytywnymi opiniami oraz zaufaniem ze strony klientów, którzy cyklicznie wracają do nas na zakupy. Co więcej, służymy poradą i bardzo chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.