Search

Categories

Blog

Rury stalowe podwójnie ocynkowane TWT2

Rura stalowa podwójnie ocynkowana DN 32 (3,6)

Cena: 52,41 zł

This product is no longer in stock

The minimum purchase order quantity for the product is 24

Rura stalowa podwójnie ocynkowana FI 15 (2,3) View larger
More info

Rura stalowa podwójnie ocynkowana 42,4mm TWT-2 DN 32 o grubości ścianki 3,6mm

1 mb = 3,44kg

Cena za metr bieżący; cena jest orientacyjna - dynamicznie się zmienia


Zamówienia prosimy kierować na adres proplast.sprzedaz@gmail.com

Koszt transportu ustalany indywidualnie.

Rura stalowa 32 mm została podwójnie ocynkowana, aby zapewnić wymaganą wytrzymałość na czynniki wywołujące korozję. Z uwagi na wykorzystane rozwiązania można stosować ją do konstrukcji znajdujących się na zewnątrz. Zabezpieczenie rury podwójną warstwą cynku zapobiega powstawaniu problemów związanych z nieestetycznym nalotem.

Podana wycena rury Fi 32 stalowej dotyczy metra bieżącego i jest jedynie orientacyjna. Celem ustalenia warunków zakupu zapraszamy do kontaktu. Zamówienia prosimy kierować na adres e-mailowy: proplast.sprzedaż@gmail.com.

Rura stalowa Fi 32 - niezawodna jakość

Stawiając jakąkolwiek konstrukcję przeznaczoną do użytku zewnętrznego, należy mieć na uwadze jakość wykorzystywanych materiałów. To właśnie ten czynnik będzie decydujący w odniesieniu do wytrzymałości całości.

Na tym polu rura Fi 32 stalowa sprawdza się bez zarzutu. Jest odpowiednio wytrzymała, a podwójna warstwa cynkowana jeszcze zwiększa ten efekt. Dzięki temu klienci planujący stworzenie nowej konstrukcji złożonej ze stalowych materiałów mogą odpowiedzialnie wdrażać swoje projekty w życie. Dostępna w naszej ofercie rura stalowa 32 mm to jakość sama w sobie, o czym przekonało się już wielu zadowolonych użytkowników.

Dlaczego warto zdecydować się na zakup rury stalowej Fi 32?

Planując postawienie nowej konstrukcji, trzeba zachować racjonalny ogląd sytuacji. Stabilna podstawa to dobry punkt wyjścia, a my jesteśmy w stanie zapewnić najlepsze materiały do stworzenia instalacji. Rura stalowa Fi 32 spełnia rygorystyczne normy odnośnie do jakości, dlatego jej wybór zdecydowanie nie jest strzałem w ciemno.

Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie, dlatego indywidualnie podchodzimy do potrzeb każdego klienta. Posiadamy odpowiednie zaplecze techniczne niezbędne do przycinania rur na określoną długość, wedle życzenia. Dzięki temu klient może otrzymać dokładnie tyle materiału, ile potrzebuje. Rura stalowa 32 mm w każdym wariancie pozytywnie zaskakuje swoją wytrzymałością na szkodliwe czynniki zewnętrzne, w tym korozję.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.