Search

Categories

Blog

Rury stalowe podwójnie ocynkowane TWT2

Rura stalowa podwójnie ocynkowana DN 80 (3,6)

Cena: 113,86 zł

The minimum purchase order quantity for the product is 24

Rura stalowa podwójnie ocynkowana FI 15 (2,3) View larger
More info

Rura stalowa podwójnie ocynkowana 88,9mm TWT-2 DN 80 o grubości ścianki 3,6

1 mb = 7,57kg

Cena za metr bieżący; cena jest orientacyjna - dynamicznie się zmienia


Zamówienia prosimy kierować na adres proplast.sprzedaz@gmail.com

Koszt transportu ustalany indywidualnie.

Odpowiednia rura jest konieczna dla bezpieczeństwa całej instalacji. Powinna być dobrze dopasowana do przesyłanego medium oraz wewnętrznego ciśnienia. Prezentujemy bardzo dobre rury fi 80, które zostały wykonane ze stali podwójnie cynkowanej. Grubość ścianki w tym przypadku wynosi 3,6 mm. Podana cena to koszt zakupu jednego metra bieżącego rury.

Rura fi 80 stalowa

Rura stalowa fi 80 jest odpowiednim rozwiązaniem dla konstrukcji systemów wodnych lub kanalizacyjnych. Ma swoje zastosowanie także  w przemyśle. Prezentowany model jest odpowiedni dla instalacji o wysokim ciśnieniu, ponieważ duża grubość wpływa na wytrzymałość produktu. Rura dn 80 jest wykonana z dobrego gatunku stali, natomiast podwójne cynkowanie ochrania powierzchnię  produktu przed korozją. Warto wspomnieć, że ocynkowane elementy konstrukcji nie wymagają konserwacji i przeglądów. 

Rura 80 mm stalowa

Cynkowanie ogniowe polega na umieszczeniu rur w kąpieli cynkowej. Kiedy natomiast rury ostygną i zostaną wysuszone, na stali pozostanie warstwa zapewniająca ochronę przed korozją, o ile struktura rury nie zostanie uszkodzona. Dlatego też rura fi 80 jest odpowiednia dla wielu konstrukcji oraz maszyn, sprawdza się także w przypadku tak prostych, a jednak ważnych ról, jak budowa znaków drogowych.

Rura dn 80 - dlaczego my?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a wszystkie rury są wykonywane  zgodnie z nowoczesnymi standardami oraz normami, dzięki czemu mogą być stosowane w najbardziej wymagających projektach. Realizujemy zarówno mniejsze, jak i większe zamówienia na stalowe rury ocynkowane. 

Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy świadczą profesjonalne doradztwo oraz dbają o rzetelną realizację każdego zamówienia. W naszej ofercie znajduje się masa innych rodzajów rur oraz produktów z zakresu OZE, rowkowania, ogrzewania czy hydrauliki. Serdecznie zachęcamy do sprawdzenia całego asortymentu i kontaktu z naszymi ekspertami.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.