Search

Categories

Blog

Rury stalowe podwójnie ocynkowane TWT2

Rura stalowa podwójnie ocynkowana DN 100 (4,0)

Cena: 163,22 zł

The minimum purchase order quantity for the product is 24

Rura stalowa podwójnie ocynkowana FI 15 (2,3) View larger
More info

Rura stalowa podwójnie ocynkowana 114,3mm TWT-2 DN 100 o grubości ścianki 4,0mm

1 mb = 10,9kg

Cena za metr bieżący; cena jest orientacyjna - dynamicznie się zmienia


Zamówienia prosimy kierować na adres proplast.sprzedaz@gmail.com

Koszt transportu ustalany indywidualnie.

Konstrukcje wodociągowe, grzewcze i wiele innych instalacji wymaga zastosowania odpowiedniego rodzaju rur. Spośród licznych propozycji na szczególną uwagę zasługują modele podwójnie ocynkowane, które stanowią świetne połączenie jakości i ceny. Przedmiotem tej oferty jest rura stalowa podwójnie ocynkowana DN 100. Zapraszamy do zakupów.

Rura stalowa ocynkowana DN 100

Prezentujemy wysokiej klasy rury podwójnie ocynkowane DN 100, które zostały wykonane z dobrego rodzaju stali, dzięki czemu cieszą się popularnością oraz uznaniem w wielu branżach. Na uwagę zasługuje grubość ścianki rury, ponieważ wynosi aż 4 mm. Dzięki temu jest to produkt przeznaczony do użycia w bardziej wymagających konstrukcjach czy też narażonych na uszkodzenia lub muszących obsłużyć wysokie ciśnienie wewnętrzne. To jeden z najlepszych produktów w swojej kategorii!

Rura stalowa podwójnie ocynkowana

Cynkowanie ogniowe polega na zanurzeniu rur w gorącej kąpieli cynkowej, podczas której na powierzchni produktu tworzy się warstwa uodporniająca na działanie korozji. To świetne rozwiązanie, dzięki któremu rura stalowa podwójnie ocynkowana może się sprawdzić w tak wielu branżach. Chodzi nie tylko o kwestie dot. wodociągów, kanalizacji (hydrauliki ogółem), ponieważprodukt nieraz jest wykorzystywany także w produkcji znaków drogowych.

Rura stalowa ocynkowana DN 100 - cena

Cena produktu jest konkurencyjna, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę jego jakość. Warto dodać, że podajemy koszt zakupu jednego metra bieżącego rur - ilość produktu można modyfikować w sekcji obok zdjęć.

Dlaczego my?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny oraz w pełni rzetelny. Współpracujemy z mniejszymi firmami, jak i dużymi przedsiębiorstwami. Dbamy o terminowość oraz sprawną realizację zlecenia. Zachęcamy również do sprawdzenia reszty naszej oferty oraz konsultacji z naszymi wykwalifikowanymi pracownikami.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.