Search

Categories

Blog

Rury stalowe podwójnie ocynkowane TWT2

Rura stalowa podwójnie ocynkowana DN 40 (2,9)

Cena: 47,67 zł

The minimum purchase order quantity for the product is 24

Rura stalowa podwójnie ocynkowana FI 15 (2,3) View larger
More info

Rura stalowa podwójnie ocynkowana 48,3mm TWT-2 DN 40 o grubości ścianki 2,9mm

1 mb = 3,37kg

Cena za metr bieżący; cena jest orientacyjna - dynamicznie się zmienia


Zamówienia prosimy kierować na adres proplast.sprzedaz@gmail.com

Koszt transportu ustalany indywidualnie.

Systemy grzewcze, instalacje wodociągowe i kanalizacyjne oraz inne konstrukcje oraz urządzenia wymagają często zastosowania rur. Warto wybierać produkty sprawdzone i odporne na szkodliwe czynniki - rura fi 40 stalowa dostępna na niniejszej stronie to dobre rozwiązanie, ponieważ można jej używać w niesprzyjających warunkach. Zachęcamy do zakupu.

Rura stalowa fi 40

Rura stalowa podwójnie ocynkowana jest produktem odpornym na korozję, dzięki czemu dobrze sprawdza się w dobrych warunkach, czyli konstrukcjach zewnętrznych, w wilgotnym środowisku itd. Grubość ścianki tej rury wynosi 2,9 mm. To optymalna wartość, która sprawia, że produkt jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Prezentowane w naszej ofercie spełniają współczesne standardy i są wykonywane zgodnie z obowiązującymi normami, co umożliwia ich zastosowanie w wymagających konstrukcjach.

Rura fi 40 stalowa

Wszystkie rury dn 40 oferowane na tej podstronie są poddawane kąpieli cynkowej (procesowi cynkowania ogniowego), co jest nowoczesnym sposobem na zabezpieczenie stali. Dzięki temu powstaje powłoka zabezpieczająca. To rozwiązanie dla wymagających klientów, którym zależy na wysokiej jakości. Ze względu na materiały i technologie zabezpieczające, rury z naszej oferty mogą być używane także w przypadku instalacji dotyczącej wody pitnej.

Rury tego rodzaju są przeznaczone także do takich konstrukcji jak poręcze, balustrady czy znaki drogowe. W każdym przypadku staramy się zapewnić maksymalnie wysoką jakość produktów. Współpracujemy z małymi firmami i sporymi przedsiębiorstwami budowlanymi. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Rura stalowa fi 40 - cena

Podana kwota to cena metra bieżącego oferowanych rur DN 40. Prosimy o dokładne określenie liczby metrów przy składaniu zamówienia. Jeden metr bieżący produktu waży 3,37 kg. W razie wątpliwości prosimy o kontakt z naszymi specjalistami. Chętnie udzielimy odpowiedzi i przygotujemy ofertę.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.