Search

Categories

Blog

Gaśnice do baterii litowych

Pojemnik ognioodporny FRC szary

Cena: 6 580,06 zł

Gaśnica do baterii litowych Lith-Ex 500ml View larger
More info

Wysokowydajny ognioodporny pojemnik przeznaczony do ochrony przed pożarami baterii litowo-jonowych.

Pojemnik ognioodporny to innowacyjny produkt, który zabezpiecza potencjalnie łatwopalne towary przed zagrożeniem pożarowym. Zapobiegaj zagrożeniu rozprzestrzeniania się ognia zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz dzięki skutecznej ochronie przeciwpożarowej baterii litowo-jonowej.

Właściwości izolacyjne pojemnika na baterie litowo-jonowe pozwalają na bezpieczne przechowywanie i transport łatwopalnych towarów o dużej wartości. Baterie litowo-jonowe mają potencjał do „zwarcia”, co prowadzi do niekontrolowanego wzrostu temperatury. Stwarza to zagrożenie pożarowe dla otaczającego środowiska, jeśli baterie te nie są odpowiednio przechowywane.

Ognioodporny pojemnik do przechowywania AVD działa jak osłona termiczna, zmniejszając zagrożenie potencjalnego przenoszenia ciepła. To sprawia, że ​​jest to idealne rozwiązanie do transportu i przechowywania potencjalnie łatwopalnych produktów, takich jak baterie, fajerwerki i inne łatwopalne chemikalia. Już dziś złóż zapytanie, aby omówić swoje potrzeby w zakresie ochrony przeciwpożarowej baterii litowo-jonowych.

Wymiary:
Rozmiar standardowy: 300 mm x 250 mm x 250 mm

Możliwość zamówienia innych rozmiarów.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.