Search

Categories

Blog

Banki energii

LG RESU10 (48V) Bateria

Cena: 25 459,90 zł

More info

LG CHEM RESU 10 - najnowocześniejsza technologia

Dostępny w naszym asortymencie akumulator LG RESU 10 48V to urządzenie wyposażone w nowoczesną, zaawansowaną technologię. W wyniku zastosowania w baterii ogniw litowo-jonowych „JH3” można zyskać pewność, że produkt zapewnia najwyższą wydajność. 

Kompaktowa konstrukcja sprawia, że urządzenie jest nie tylko proste w instalacji, ale również w obsłudze, co znacząco oszczędza czas oraz koszty. Sprzęt nadaje się do montażu zarówno na ścianie, jak i na podłodze, znakomicie sprawdzając się w zastosowaniach zewnętrznych, a także wewnętrznych.

LG CHEM RESU 10 - wydajny system magazynowania energii

Znajdująca się w naszej ofercie bateria LG CHEM RESU 10 48V została zaprojektowana w specjalny sposób, sprawdzając się w przypadku instalacji paneli fotowoltaicznych. Znajdujący się w niej system służy przechowywaniu energii elektrycznej, by możliwe stało się wykorzystanie jej nieco później. Dzięki temu sprzęt zapewnia maksymalną efektywność energetyczną.

Precyzyjne wykonanie z najwyższej klasy komponentów przekłada się na trwałość i żywotność baterii, sprawiając, że skutecznie posłuży swoim użytkownikom przez wiele lat.

LG CHEM RESU 10 - cena

Zaproponowany w naszej gamie produktów akumulator LG CHEM RESU 10 48V jest produktem w korzystnej cenie, nienadwyrężającej nadmiernie budżetu klientów. Mimo iż z początku kwota może wydawać się wysoka, to z czasem inwestycja się zwraca, generując mnóstwo dodatkowych oszczędności.

Efektywne i bezpieczne rozwiązanie w postaci LG RESU 10 48V

Technologia ESS, z której korzysta ceniona firma LG Chem, jest niezwykle bezpieczna. Wszystkie oferowane przez nas produkty są certyfikowane i zgodne z obowiązującymi na świecie standardami.

Nowoczesna seria LG RESU zapewnia moc ciągłą oraz 95% sprawności powrotu prądu stałego. Ponadto technologia Lamination&Stacking jest gwarancją trwałości, zachowując aż 80% pojemności po upływie 10 lat.

Opakowanie akumulatora LG Chem RESU Low Voltage (48V) zawiera następujące materiały montażowe:

-Bateria - Kotwy śrubowe - Kanały kablowe - Śruby -

Wsporniki montażowe Umożliwiają one zamontowanie baterii na ścianie.

Technologia

Nowe akumulatory RESU firmy LG Chem są wyposażone w najnowszą technologię. Dzięki innowacyjnym ogniwom litowo-jonowym „JH3” istnieje pewność, że technologia ogniw zapewnia wysoką wydajność i kompaktową konstrukcję. To sprawia, że ​​bateria jest łatwa i szybka w instalacji, co oszczędza czas instalatora i koszty. Akumulator RESU nadaje się do prostej instalacji na ścianie lub podłodze, zarówno do zastosowań wewnętrznych, jak i zewnętrznych (IP55).

System magazynowania energii

Akumulator LG Chem RESU jest specjalnie zaprojektowany do instalacji paneli słonecznych. Magazynowanie baterii 9,5 kWh to system magazynowania energii (ESS), który przechowuje energię elektryczną i wykorzystuje ją na później. Dzięki temu systemowi LG chem zapewnia maksymalną efektywność energetyczną poprzez poprawę jakości energii odnawialnej. LG chem RESU oferuje najbardziej wydajny sposób wykorzystania optymalnego rozwiązania energetycznego o wysokiej jakości i długiej żywotności.

Efektywność

Nowa seria RESU oferuje wiodącą w branży moc ciągłą i 95% sprawność powrotu prądu stałego. %). Technologia L&S (Lamination & Stacking) firmy LG Chem zapewnia trwałość i gwarantuje zachowanie 80% pojemności po 10 latach

Bezpieczeństwo

Technologia ESS, z której korzysta firma LG chem, jest bardzo bezpieczna i wykorzystuje tę samą technologię, co reputacje bezpieczeństwa, które mają akumulatory samochodowe. Wszystkie produkty są w pełni certyfikowane zgodnie z odpowiednimi światowymi standardami.

 

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.