Search

Categories

Blog

Inwertery hybrydowe

Huawei Inwerter hybrydowy SUN2000L 2KTL-L1

Cena: 2 913,01 zł

This product is no longer in stock

More info

Huawei Inwerter hybrydowy SUN2000L 2KTL-L1

Huawei SUN2000L-2KTL-L1 jest przetwornicą hybrydową o mocy wyjściowej 2000W z nowej serii przetwornic. Maksymalna wydajność 98,2% (wydajność europejska 96,7%) zapewnia wysoką wydajność. Te nowe falowniki jeszcze bardziej ułatwiają monitorowanie i wspierają nowe optymalizatory mocy. Dzięki kompaktowym rozmiarom i niewielkiej wadze, instalacja falownika jest szybka, łatwa i może być wykonana przez tylko jedną osobę. Ponadto jest bezpieczny i niezawodny dzięki swojej obudowie i zintegrowanej ochronie.

Falownik hybrydowy

Falowniki Huawei SUN2000L-2KTL-L1 nadają się do bezpośredniego wykorzystania wygenerowanej mocy, zasilania z powrotem do sieci i przechowywania w podłączonych akumulatorach. Dzięki zintegrowanemu interfejsowi do magazynowania energii, oprócz akumulatorów, nie ma potrzeby użycia innych elementów magazynowania energii. Inwerter ten jest odpowiedni zarówno dla istniejących baterii LG Chem, jak i dla nowej serii baterii firmy Huawei, która dopiero ma zostać wprowadzona na rynek.

Uwaga: Falowniki LG CHEM RESU7H i RESU10H są odpowiednie do stosowania z tą przetwornicą.

Monitoring

Ta seria jednofazowych inwerterów mieszkaniowych posiada również wbudowaną funkcjonalność WLAN, którą można rozszerzyć za pomocą klucza sprzętowego. Do komunikacji poprzez sieci komórkowe (Huawei Smart Dongle 4G) lub poprzez okablowanie (Huawei Smart Dongle WLAN FE). Falownik posiada tzw. moduł monitorowania poziomu, za pomocą którego moduły solarne mogą być monitorowane indywidualnie. Ponadto falownik jest odpowiedni dla nowych optymalizatorów mocy Huawei SUN2000L-450W-P.

Szybko i łatwo

Niewielkie rozmiary i niewielka waga 12,3 kg sprawiają, że falownik jest łatwy do zainstalowania przez jedną osobę. Jest to dodatkowo możliwe dzięki zoptymalizowanemu połączeniu AC do szybkiego okablowania. Urządzenie można również skonfigurować za pomocą jednego kliknięcia.

Bezpieczny i niezawodny

Huawei SUN2000L-2KTL-L1 posiada stopień ochrony IP65, dzięki czemu jest dobrze zabezpieczony przed wpływem czynników zewnętrznych. Falownik jest chłodzony przez naturalną konwekcję. Istnieje również zintegrowana ochrona odgromowa zarówno po stronie prądu stałego, jak i przemiennego. Dodatkowo przetwornica posiada zintegrowane zabezpieczenie przed uszkodzeniem łuku.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.