Search

Categories

Blog

Inwertery hybrydowe

Huawei Inwerter hybrydowy SUN2000L 4.6KTL-L1

Cena: 4 512,20 zł

This product is no longer in stock

More info

Huawei Inwerter hybrydowy SUN2000L 4.6KTL-L1

Huawei SUN2000L-4,6KTL-L1, z nowej serii przetwornic hybrydowych, ma moc wyjściową 4600W. Maksymalna wydajność 98,4% (wydajność europejska 97,7%) umożliwia uzyskanie wysokiej wydajności. Te nowe falowniki jeszcze bardziej ułatwiają monitorowanie i wspierają nowe optymalizatory mocy. Ponadto, obudowa i zintegrowana ochrona sprawiają, że jest ona bezpieczna i niezawodna. Dzięki niewielkim rozmiarom i niewielkiej wadze, instalacja przetwornicy jest szybka, łatwa i może być wykonana przez jedną osobę.

Falownik hybrydowy

Falowniki Huawei SUN2000L-4,6KTL-L1 można podłączyć do akumulatorów. Falownik hybrydowy może bezpośrednio wykorzystywać wytworzoną energię elektryczną, wprowadzać ją z powrotem do sieci i w razie potrzeby przechowywać w akumulatorach. Ponieważ interfejs przechowywania energii jest zintegrowany, nie ma potrzeby przechowywania energii poza samymi bateriami. Inwerter ten jest odpowiedni zarówno dla istniejących akumulatorów LG Chem (High Voltage), jak i dla nowej serii akumulatorów Huawei, która dopiero ma być wprowadzona na rynek.

Uwaga: Falowniki LG CHEM RESU7H i RESU10H są odpowiednie do stosowania z tym przetwornicą.

Monitoring

Funkcjonalność WLAN jest zintegrowana w tej serii falowników, ta opcja komunikacji może być rozszerzona o klucz sprzętowy. Możliwa jest komunikacja poprzez sieci komórkowe (Huawei Smart Dongle 4G) lub poprzez okablowanie (Huawei Smart Dongle WLAN FE). Przetwornica posiada tak zwany moduł monitorowania poziomu. Umożliwia to indywidualne monitorowanie każdego panela fotowoltaicznego, co pozwala na dalsze optymalne funkcjonowanie całej instalacji PV. Falownik nadaje się również do nowych optymalizatorów mocy SUN2000L-450W-P firmy Huawei.

Bezpieczny i niezawodny

Stopień ochrony IP65 zapewnia, że Huawei SUN2000L-4,6KTL-L1 jest doskonale zabezpieczony przed wpływem czynników zewnętrznych. Falownik jest chłodzony przez naturalną konwekcję. Zarówno AC jak i DC są wyposażone w ochronę odgromową i zintegrowaną ochronę przed łukiem elektrycznym.

Szybko i łatwo

Dzięki niewielkim rozmiarom i niewielkiej wadze (12,3 kg), falownik może być łatwo zainstalowany przez jedną osobę. Jest to dodatkowo możliwe dzięki zoptymalizowanemu połączeniu AC do szybkiego okablowania. Urządzenie może być dalej konfigurowane i ustawiane za pomocą jednego kliknięcia.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.