Search

Categories

Blog

Inwertery hybrydowe

Huawei Inwerter hybrydowy SUN2000L 3KTL-L1

Cena: 3 434,96 zł

This product is no longer in stock

More info

Huawei Inwerter hybrydowy SUN2000L 3KTL-L1

Huawei SUN2000L-3KTL-L1 to nowy falownik hybrydowy o mocy 3000W. Wysokie plony można osiągnąć dzięki maksymalnej wydajności 98,3% (wydajność europejska 97,3%). Dzięki niewielkim rozmiarom i niewielkiej masie, instalacja przetwornicy jest szybka, łatwa i może być wykonana przez jedną osobę. Ponadto, obudowa i zintegrowana ochrona sprawiają, że jest ona bezpieczna i niezawodna.

Falownik hybrydowy

Falowniki Huawei SUN2000L-3KTL-L1 nadają się do bezpośredniego wykorzystania wytworzonej energii elektrycznej, doprowadzania jej z powrotem do sieci i w razie potrzeby magazynowania w akumulatorach. Dzięki zintegrowanemu interfejsowi magazynowania energii nie ma potrzeby magazynowania energii innej niż baterie. Falownik ten jest odpowiedni zarówno dla istniejących baterii LG Chem jak i nowych baterii Huawei, które są jeszcze dostępne.

Uwaga: Falowniki LG CHEM RESU7H i RESU10H są odpowiednie do stosowania z tą przetwornicą.

Monitoring

Te falowniki Huawei posiadają wbudowaną funkcjonalność WLAN. Opcjonalnie możliwe jest dodanie klucza sprzętowego do połączenia przez sieć komórkową (Huawei Smart Dongle 4G) lub przez okablowanie (Huawei Smart Dongle WLAN FE). Falownik posiada również tzw. moduł monitorowania poziomu, za pomocą którego moduły solarne mogą być monitorowane indywidualnie. Ponadto falownik jest odpowiedni dla nowych optymalizatorów mocy Huawei SUN2000L-450W-P.

Szybko i łatwo

Dzięki niewielkiej wadze i niewielkim rozmiarom, jedna osoba może łatwo i szybko zainstalować ten falownik. Zoptymalizowane połączenie AC umożliwia szybkie okablowanie. Ponadto, konfiguracja jest możliwa za pomocą jednego kliknięcia.

Bezpieczny i niezawodny

Huawei SUN2000L-3KTL-L1 jest dobrze zabezpieczony przed wpływem czynników zewnętrznych o stopniu ochrony IP65. Naturalna konwekcja zapewnia chłodzenie. Istnieje również wewnętrzna ochrona odgromowa zarówno po stronie prądu stałego, jak i przemiennego, a także ochrona przed łukami elektrycznymi. 

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.