Search

Categories

Blog

Inwertery hybrydowe

Huawei Inwerter hybrydowy SUN2000L 6KTL-L1

Cena: 4 972,36 zł

This product is no longer in stock

More info

Huawei Inwerter hybrydowy SUN2000L 6KTL-L1

Huawei SUN2000L-5KTL-L1 są w stanie wykorzystać energię wytworzoną we współpracy z podłączonymi akumulatorami bezpośrednio, oddać ją z powrotem do sieci energetycznej lub w razie potrzeby przechowywać. Zintegrowany interfejs magazynowania energii zapewnia, że ​​oprócz baterii, nic więcej nie jest potrzebne do magazynowania energii. Ten falownik nadaje się zarówno do istniejących akumulatorów LG Chem, jak i do nowej serii akumulatorów Huawei, która jeszcze nie została wprowadzona na rynek.

Uwaga: LG RESU7H i RESU10H są odpowiednie do użytku z tym falownikiem.

Ta seria jednofazowych inwerterów do zastosowań domowych posiada również wbudowaną funkcjonalność WLAN, którą można również rozszerzyć za pomocą klucza sprzętowego. Możliwa jest komunikacja przez sieci komórkowe (Huawei Smart Dongle 4G) lub okablowanie (Huawei Smart Dongle WLAN FE). Falownik posiada tzw. Monitoring Poziomu Modułu, który pozwala na indywidualne monitorowanie paneli słonecznych. Ponadto falownik jest odpowiedni dla nowych optymalizatorów mocy SUN2000L-450W-P firmy Huawei.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.