Search

Categories

Blog

Inwertery hybrydowe

Huawei Inwerter hybrydowy SUN2000L 5KTL-L1

Cena: 4 553,66 zł

This product is no longer in stock

More info

Huawei Inwerter hybrydowy SUN2000L 5KTL-L1

Falownik Huawei SUN2000L-5KTL-L1 jest częścią nowej gamy falowników hybrydowych, ta wersja ma moc wyjściową 5000 W. Wysoka wydajność jest możliwa dzięki maksymalnej sprawności 98,4% (europejska sprawność 97,7%). Monitorowanie jest łatwe dzięki nowym falownikom oraz wsparciu dla nowych optymalizatorów mocy. Przetwornica jest również bezpieczna i niezawodna dzięki swojej obudowie i zintegrowanej ochronie. Instalacja jest szybka i łatwa dzięki poręcznemu rozmiarowi i niewielkiej wadze. Może to zrobić tylko jedna osoba.

Falownik hybrydowy

Huawei SUN2000L-5KTL-L1 może wykorzystywać energię wytworzoną w połączeniu z podłączonymi akumulatorami bezpośrednio, wprowadzać ją z powrotem do sieci lub w razie potrzeby przechowywać. Zintegrowany interfejs przechowywania energii zapewnia, że oprócz akumulatorów nie jest potrzebne nic innego do przechowywania energii. Inwerter ten jest odpowiedni zarówno dla istniejących baterii LG Chem, jak i dla nowej serii baterii Huawei, która ma być wprowadzona na rynek.

Uwaga: Falowniki LG CHEM RESU7H i RESU10H są odpowiednie do stosowania z tą przetwornicą.

Monitoring

Ta seria jednofazowych inwerterów mieszkaniowych posiada również wbudowaną funkcjonalność WLAN, którą można rozszerzyć o klucz sprzętowy. Komunikacja poprzez sieci komórkowe (Huawei Smart Dongle 4G) jest opcjonalna, lub można użyć okablowania (Huawei Smart Dongle WLAN FE). Falownik posiada tzw. moduł monitorowania poziomu, za pomocą którego moduły solarne mogą być monitorowane indywidualnie. Ponadto falownik jest odpowiedni dla nowych optymalizatorów mocy Huawei SUN2000L-450W-P.

Bezpieczny i niezawodny

Huawei SUN2000L-5KTL-L1 posiada stopień ochrony IP65, a tym samym dobrą ochronę przed wpływami zewnętrznymi. Falownik jest chłodzony przez naturalną konwekcję. Istnieje również zintegrowana ochrona odgromowa zarówno dla prądu stałego, jak i przemiennego. Dodatkowo przetwornica posiada zintegrowane zabezpieczenie przed uszkodzeniem łuku.

Szybko i łatwo

Niewielkie rozmiary i niewielka waga 12,3 kg sprawiają, że falownik jest łatwy do zainstalowania przez jedną osobę. Jest to dodatkowo możliwe dzięki zoptymalizowanemu połączeniu AC do szybkiego okablowania. Urządzenie może być dalej skonfigurowane za pomocą jednego kliknięcia.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.