Search

Categories

Blog

Inwertery hybrydowe

Huawei Inwerter hybrydowy SUN2000L 3.68 KTL-L1

Cena: 4 045,53 zł

This product is no longer in stock

More info

Huawei Inwerter hybrydowy SUN2000L 3.68 KTL-L1

Moc wyjściowa nowego falownika hybrydowego Huawei SUN2000L-3,68KTL-L1 wynosi 3680W. Wysokie plony można osiągnąć przy maksymalnej wydajności 98,4% (wydajność europejska 97,3%). Te nowe falowniki jeszcze bardziej ułatwiają monitorowanie i wspierają nowe optymalizatory mocy Huawei. Niewielkie rozmiary i niewielki ciężar sprawiają, że instalacja falownika jest szybka, łatwa i może być wykonana przez jedną osobę. Ponadto, obudowa i zintegrowana ochrona sprawiają, że jest ona bezpieczna i niezawodna.

Falownik hybrydowy

Falowniki Huawei SUN2000L-3,68KTL-L1 nadają się do wykorzystania bezpośrednio wytwarzanej energii, do zasilania sieci i przechowywania jej w podłączanych akumulatorach. Dzięki zintegrowanemu interfejsowi do magazynowania energii, oprócz akumulatorów, nie ma potrzeby magazynowania energii. Inwerter ten jest odpowiedni zarówno dla istniejących baterii LG Chem, jak i dla nowej serii baterii firmy Huawei, która dopiero ma zostać wprowadzona na rynek.

Uwaga: Falowniki LG CHEM RESU7H i RESU10H są odpowiednie do stosowania z tą przetwornicą.

Monitoring

Standardowo wbudowana jest funkcjonalność WLAN, którą można również rozszerzyć za pomocą klucza sprzętowego. Jedną z opcji jest komunikacja poprzez sieci komórkowe (Huawei Smart Dongle 4G), drugą poprzez okablowanie (Huawei Smart Dongle WLAN FE). Monitorowanie poziomu modułu zapewnia możliwość indywidualnego podglądu modułów. Falownik ten jest odpowiedni dla nowych optymalizatorów mocy SUN2000L-450W-P firmy Huawei.

Szybko i łatwo

Przy wadze zaledwie 12,3 kg jest to bardzo lekka przetwornica. Co więcej, jest on kompaktowy, co ułatwia jego instalację przez jedną osobę. Jest to dodatkowo możliwe dzięki zoptymalizowanemu połączeniu AC do szybkiego okablowania. Urządzenie może być skonfigurowane za pomocą jednego kliknięcia.

Bezpieczny i niezawodny

Huawei SUN2000L-3.68KTL-L1, o stopniu ochrony IP65, jest dobrze zabezpieczony przed wpływem czynników zewnętrznych. Falownik wykorzystuje naturalną konwekcję do chłodzenia. Istnieje również zintegrowana ochrona odgromowa zarówno dla prądu stałego, jak i przemiennego, a przetwornica posiada zintegrowaną ochronę przed łukiem elektrycznym.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.