Search

Categories

Blog

Inwertery on grid

INWERTER SOFAR 3.3KTL-X Trzy fazowy 2xMPPT

Cena: 3 018,06 zł

More info

INWERTER SOFAR 3.3KTL-X Trzy fazowy 2xMPPT

Znajdujący się na naszej stronie internetowej inwerter Sofar Solar 3.3 KTL-X to wysokiej klasy urządzenie wyposażone w przełącznik DC, Wi-Fi (w standardzie), 4-calowy wyświetlacz LCD, a także opcjonalnie GPS/Ethernet.

Co więcej, falownik posiada również port DRM wraz z algorytmem oraz zabezpieczeniami nadprądowymi, temperaturowymi, a także przeciwko zużyciu w pracy wyspowej. Maksymalna sprawność urządzenia wynosi 98,2%, co jest imponującym osiągnięciem.

Falownik Sofar 3.3 KTL-X - niezawodność działania

Dostępny w naszym asortymencie falownik Sofar 3.3 KTL-X stanowi doskonałe rozwiązanie dla najbardziej wymagających osób. Sprzęt pozwala na regulację oraz maksymalizację mocy, która wytwarzana jest w przydomowej instalacji fotowoltaicznej.

Co więcej, oferowane przez nas urządzenie pochodzi od znanego i renomowanego producenta Sofar, dzięki czemu można być pewnym jego jakości, a także niezawodności działania.

Sofar 3.3 KTL-X - opinie użytkowników

Dzięki swoim licznym zaletom Sofar 3.3 KTL-X cieszy się bardzo dobrymi opiniami ze strony klientów, którzy doceniają go za solidną konstrukcję oraz wydajność. Produkt zyskuje na popularności, co świadczy o jego wysokiej klasie i sprawnym działaniu.

Sofar 3.3 KTL-X - cena

Zaproponowany w naszej gamie produktów falownik Sofar 3.3 KTL-X jest urządzeniem w atrakcyjniej cenie. Jej poziom nie nadwyręży budżetu żadnego klienta, a użytkowanie inwertera przyniesie szereg korzyści. To opłacalne rozwiązanie, którym warto się zainteresować, by zwiększyć moc przydomowej instalacji fotowoltaicznej.

Sofar Solar 3.3 KTL-X - solidna konstrukcja

Urządzenie Sofar 3.3 KTL-X zostało zbudowane z najwyższej jakości komponentów, przekładających się na usprawnienie jego działania oraz znaczące przedłużenie żywotności. Produkt doskonale nadaje się zarówno do solarnych instalacji dachowych, jak i niewielkich elektrowni gruntowych. To niezwykle praktyczny sprzęt, w który warto zainwestować.

SOFAR 3.3KTL-X trójfazowy inwerter posiada przełącznik DC, 4-calowy wyświetlacz LCD, Wi-Fi (w standardzie), GPRS/Ethernet (opcjonalnie).

Dodatkowo cechuje go wbudowany port i algorytm DRM, zabezpieczenia: DC, nadprądowe temperaturowe, przeciwko pracy wyspowej.

Jego maksymalna wydajność wynosi do 98,3%.

Specyfikacja produktu:

  • Maksymalna moc wejściowa: 4390 Wp

  • Napięcie startowe DC : 200V

  • Maksymalny prąd wejściowy na MPPT: 11A / 11A

  • Moc znamieniowa: 3000W

  • Maksymalna moc AC: 3300VA

  • Klasa szczelności: IP65

  • Standardowa gwarancja producenta: 10 lat

Załączniki:

Karta katalogowa PL

Karta katalogowa EN

Deklaracja zgodności NC RfG

Deklaracja NC RfG PL

Deklaracja jednoski certyfikującej NC RfG PL zgodnie z Rozporządzeniem Komisji (UE) 2016/631

Deklaracja jednoski certyfikującej NC RfG EN zgodnie z Rozporządzeniem Komisji (UE) 2016/631

Deklaracja zgodności PN-EN ISO/ IEC 17050-1 z dnia 1.06.2021

Deklaracja zgodnosci PN-EN ISO 17050-1

Instrukcja montażu i obsługi PL

Instrukcja obsługi SolarMAN EN

Instrukcja obsługi SolarMAN PL

Warunki gwarancji PL

Procedura zgłoszenia reklamacyjnego

Najczęstsze błędy i ich rozwiązania w inwerterach SOFARSOLAR

Certyfikat autoryzowanego dystrybutora Z-Eco Energy PL

Dane techniczne: 

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.