Search

Categories

Blog

Kolektory słoneczne

Kolektor słoneczny AMX 2.0

Cena: 1 550,00 zł

More info

Kolektor słoneczny AMX 2.0

Instalacje solarne przy pomocy kolektorów AMX zamieniają energię promieniowania słonecznego w ciepło użytkowe.
Wytworzone w kolektorach słonecznych ciepło przenoszone jest przez czynnik roboczy do zbiornika wody użytkowej lub przemysłowej, w którym zostaje zakumulowane. Efektywną pracą systemu steruje różnicowy regulator temperatury współpracujący z pompą obiegową.

Kolektor słoneczny AMX 2.0 to wysokiej jakości komponent sprawiający, że instalacja solarna zyskuje wysoką wydajność i bezawaryjność. W naszym sklepie można zaopatrzyć się również w pozostałe jej elementy, przy których wyborze służymy fachową pomocą. 

Kolektory AMX 2.0 to częsty wybór wśród naszych klientów ze względu na świetną specyfikację techniczną oraz niezawodne funkcjonowanie. Mogą się pochwalić wieloma zaletami, które bezpośrednio przekładają się na wyższe zadowolenie z pracy całego systemu.

Czym cechują się kolektory AMX 2.0?

Każdy kolektor AMX 2.0 to dopracowany komponent, wyprodukowany z wysokiej jakości materiałów – mamy tu do czynienia z aluminium, które poddano nowoczesnej technice gięcia. Dzięki temu rama kolektora cechuje się nadzwyczajną szczelnością, co pozytywnie wpływa na jego żywotność.

Nowoczesne technologie uwidaczniają się również w sposobie, w jaki połączono układ rurowy z płytą, dzięki czemu powierzchnia przekazu została zwiększona aż 7-krotnie! Kolektory AMX 2.0 wyposażono w wydajny absorber, a także zadbano o odpowiednią izolację termiczną całego komponentu. To z kolei przekłada się na jego niezawodne działanie nawet w okresie zimowym.

Warto ponadto podkreślić, że kolektory Sunex AMX 2.0 zostały odznaczone znakiem jakościowym Solar Keymark.

Dlaczego kolektor AMX 2.0 to dobry wybór?

W przypadku kolektorów Sunex AMX 2.0 mamy do czynienia nie tylko z doskonałą wydajnością, która idzie w parze z wieloletnią żywotnością. Użytkownicy tych komponentów doceniają w swoich opiniach fakt, że mogą być zamontowane na dachu o każdym pokryciu. 

Co więcej, kolektory AMX 2.0 posiadają specjalne zespoły montażowe, dzięki którym ich instalacja przebiega niezwykle sprawnie i bezpiecznie. Niemałe znaczenie ma ponadto nowoczesny design, sprawiający, że cały system prezentuje się wyjątkowo estetycznie.

W naszym sklepie kolektory AMX 2.0 dostępne są w korzystnej cenie. Co więcej, dajemy klientom możliwość równoczesnego zaopatrzenia się także w inne produkty, które uczynią instalację solarną prawdziwie wydajną i niezawodną!

Niepowtarzalny design

Naturalny kolor aluminium obudowy kolektora oraz granatowo
- czarny odcień widocznego przez szybę solarną absorbera,
uszlachetnia wygląd każdego dachu.

Wysoka efektywność działania

Doskonały absorber oraz bardzo dobra izolacja termiczna
kolektora AMX sprawia, iż osiąga on bardzo wysoką sprawność
działania zarówno w okresie letnim jak i zimowym.

Możliwość montażu na każdym dachu

Specjalnie zaprojektowane zespoły montażowe, wykonane
z aluminium, zapewniają szybki i bezpieczny montaż kolektorów
na każdym dachu z dowolnym pokryciem.

Normy i badania

Kolektor AMX został przebadany w Laboratorium Badawczym
INTA w Hiszpanii; posiada znak jakościowy Solar Keymark.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.