Search

Categories

Blog

Kolektory słoneczne

Kolektor słoneczny AMX 2.51

Cena: 1 690,00 zł

More info

Kolektor słoneczny AMX 2.51

Instalacje solarne przy pomocy kolektorów AMX zamieniają energię promieniowania słonecznego w ciepło użytkowe.
Wytworzone w kolektorach słonecznych ciepło przenoszone jest przez czynnik roboczy do zbiornika wody użytkowej lub przemysłowej, w którym zostaje zakumulowane. Efektywną pracą systemu steruje różnicowy regulator temperatury współpracujący z pompą obiegową.

W kolektorze słonecznym AMX 2.51 wdrożono niejedną nowoczesną technologię, która czyni go niezwykle wydajnym i niezawodnym nawet w okresie zimowym. Mamy tu do czynienia z innowacyjną budową, estetycznym designem, a także wydajnym absorberem, co zaważyło o przyznaniu kolektorowi słonecznemu AMX 2.51 znaku jakościowego Solar Keymark.

Opinie użytkowników tych komponentów podkreślają pozytywny wpływ jego wysokiej jakości na funkcjonowanie całego systemu solarnego.

Czym wyróżnia się kolektor słoneczny AMX 2.51?

Kolektor AMX 2.51 to produkt nierzadko polecany przez nas klientom. Mamy tu bowiem do czynienia z oryginalną, nowoczesną metodą łączenia układu rurowego z płytą, która pozwala zwiększyć powierzchnię przekazu aż 7-krotnie. Aluminiowa rama kolektora słonecznego AMX 2.51 została natomiast poddana innowacyjnej technologii gięcia, która zapewnia jej doskonałą szczelność. Tym samym kolektor zyskuje większą wytrzymałość, a wraz z nią – możliwość jego bezproblemowego użytkowania przez wiele lat.

O świetną efektywność działania dba również dobrze zaprojektowana i solidnie wykonana izolacja termiczna, dzięki której Sunex AMX 2.51 świetnie radzi sobie nie tylko latem, ale również zimą.

Co warto wiedzieć o kolektorze AMX 2.51?

Sunex AMX 2.51 to dopracowany kolektor o licznych zaletach – wśród nich warto wymienić również fakt, że został stworzony w taki sposób, aby umożliwić jego instalację na każdym dachu niezależnie od jego pokrycia. Gwarantują to zespoły montażowe, dzięki którym instalacja przebiega sprawnie, bezproblemowo i z solidnym rezultatem.

W naszym asortymencie znajdują się również inne, wysokiej jakości komponenty do instalacji solarnej, w pełni kompatybilne z kolektorem słonecznym AMX 2.51. Wydajne akcesoria i produkty to gwarancja wieloletniej, bezproblemowej eksploatacji systemu, który będzie zawsze pracował wydajnie, a zarazem niezawodnie.

Kolektor Sunex AMX 2.51 dostępny jest w naszym sklepie w przystępnej cenie, która umożliwia zoptymalizowanie kosztów inwestycji w system. Zapraszamy do zakupu!

Niepowtarzalny design

Naturalny kolor aluminium obudowy kolektora oraz granatowo
- czarny odcień widocznego przez szybę solarną absorbera,
uszlachetnia wygląd każdego dachu.

Wysoka efektywność działania

Doskonały absorber oraz bardzo dobra izolacja termiczna
kolektora AMX sprawia, iż osiąga on bardzo wysoką sprawność
działania zarówno w okresie letnim jak i zimowym.

Możliwość montażu na każdym dachu

Specjalnie zaprojektowane zespoły montażowe, wykonane
z aluminium, zapewniają szybki i bezpieczny montaż kolektorów
na każdym dachu z dowolnym pokryciem.

Normy i badania

Kolektor AMX został przebadany w Laboratorium Badawczym
INTA w Hiszpanii; posiada znak jakościowy Solar Keymark.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.