Search

Categories

Blog

Podgrzewacze CWU

Anoda Tytanowa długość 400 mm

Cena: 283,74 zł

This product is no longer in stock

More info

Anoda Tytanowa SAMSON® przeznaczona jest do ochrony antykorozyjnej zasobników wody.

Długość anody - L = 400 mm przeznaczona dla zasobników o pojemności do 500 litrów.

Dostępne również anody dla zbiorników o pojemności powyżej 750L - do indywidualnej wyceny.

Instalując anodę tytanową przedłużamy gwarancję na zbiornik do 10 lat!

Anoda tytanowa zapewnia pełną higienę zbiornika (zapobiega rozmnażaniu się bakterii, utrzymuje świeżość wody, eliminuje przykre zapachy).

Anoda wykonana z tytanu nie rozpuszcza się. Ochrona katodowa działa na zasadzie zmiany różnicy potencjałów. Na powierzchni chronionej (emaliowanym zbiorniku) zachodzi zjawisko utleniania, zapobiega powstawaniu korozji.

Zabezpieczanie antykorozyjne za pomocą anod magnezowych, może być uciążliwe w użytkowaniu, gdyż anody magnezowe, ulegają zużyciu i muszą być okresowo wymieniane. Dodatkowo osad na dnie zbiornika spowodowany zużyciem anody może sprzyjać rozwojowi bakterii.

Wytrzymałość anody tytanowej to minimum 10 lat co jest dużą zaletą w przeciwieństwie do anod magnezowych które należy wymieniać co 1-2 lata.

Anoda z zasilaczem to koszt dodatkowo 100 pln.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.