Szukaj

Kategorie

Blog

Inwertery hybrydowe

Huawei Inwerter hybrydowy SUN2000L 4KTL-L1

Cena: 4 196,75 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Opis produktu

Huawei Inwerter hybrydowy SUN2000L 4KTL-L1

Huawei SUN2000L-4KTL-L1 to przetwornica hybrydowa o mocy wyjściowej 4000W, którą można podłączyć do akumulatora. Jego sprawność 98,4% (europejska sprawność 97,5%) umożliwia uzyskanie wysokich plonów. Ten nowy falownik jeszcze bardziej ułatwia proces monitorowania i obsługuje nowe optymalizatory mocy firmy Huawei. Obudowa i zintegrowana ochrona zapewniają, że przetwornica jest bezpieczna i niezawodna. Dzięki kompaktowym rozmiarom i niewielkiej wadze przetwornicy, instalacja jest szybka, łatwa i może być wykonana przez jedną osobę.

Falownik hybrydowy

Falownik Huawei SUN2000L-4KTL-L1 nadaje się do bezpośredniego wykorzystania wytworzonej energii elektrycznej, do zasilania sieci oraz do przechowywania w podłączonych akumulatorach. Ponieważ interfejs przechowywania energii jest zintegrowany z obudową, do przechowywania energii nie jest wymagane nic poza bateriami. Inwerter ten jest odpowiedni zarówno dla istniejących baterii LG Chem, jak i dla nowej serii baterii firmy Huawei, która dopiero ma zostać wprowadzona na rynek.

Uwaga: Falowniki LG CHEM RESU7H i RESU10H są odpowiednie do stosowania z tą przetwornicą.

Monitoring

Ta seria jednofazowych inwerterów mieszkaniowych posiada również wbudowaną funkcjonalność WLAN, która może być rozszerzona o klucz sprzętowy. Do komunikacji za pomocą sieci komórkowych (Huawei Smart Dongle 4G) lub za pomocą kabli (Huawei Smart Dongle WLAN FE). Modułowe monitorowanie poziomu zapewnia możliwość indywidualnego monitorowania modułów w instalacji PV. Ponadto falownik jest odpowiedni dla nowych optymalizatorów mocy Huawei SUN2000L-450W-P.

Bezpieczny i niezawodny

Huawei SUN2000L-4KTL-L1 posiada stopień ochrony IP65, dzięki czemu jest dobrze zabezpieczony przed wpływem czynników zewnętrznych. Falownik jest chłodzony przez naturalną konwekcję. Istnieje również zintegrowana ochrona odgromowa zarówno dla prądu stałego, jak i przemiennego. Ponadto przetwornica zawiera zintegrowane zabezpieczenie łukowe.

Szybko i łatwo

Niewielkie rozmiary i niewielka waga 12,3 kg sprawiają, że falownik jest łatwy do zainstalowania przez jedną osobę. Jest to dodatkowo możliwe dzięki zoptymalizowanemu połączeniu AC do szybkiego okablowania. Urządzenie może być skonfigurowane za pomocą jednego kliknięcia.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.